Ağda sonrası sivilceler için ne yapabilirim?

agda yaptigim zaman sivilcelenme oluyor cildim hassas beyaz tenliyim nerdeyse bütün kıl kökleri sivilce oluyor nasil gecer yardim edinn.

2|0
153

En İyi Kız Görüşü

• hassas ciltlerde bazı bölgelerde bu durum olabiliyor maalesef.sivilce değil de daha çok alerji gibi oluyor.normal bir cilt ise 2-3 saat su değidrmemek ve fazla tahriş olmaması için el değmemek ya da kıyafet varsa sürtünmesini engellemek çözüm olabiliyor.ama cildin hassas ise bunların hiçbiri çözüm değil :( ağdadan vazgeçip ip ya da farklı bir yol bul.gerçi nerede bu sorunu yaşadığına göre değişir bu öneri

0|1
    0|0
    • sizi erkek olmaya davet ediyorum:) böyle dertleniriniz olmuyor çok:D

• sizin de yüzünüz alerji ya da kesik olabiliyor :P

davete icabet etmek gerek ama ben edemeyeceğim soul üzgünm :)

• Elma sirkesi - bepantol - limon - ağda yaptıktan sonra buz koyabilirsin - ya da ağdadan önce pudra sürüp masaj yaptıktan sonra uygulayabilirsin ama bana sorarsan bepantol kullan eğer bu saatte onu nereden bulucam diyorsan elma sirkesini her akşam sabah sür yeşik sabunla yıka biraz cildini kurutabilr ama sivilceleri kurutacaktır kuruma için de nemlendirici kullanabilrsin elma sirkesi de yoksa limon en iyi çözümler bunlar bildiğim kadarıyla bende çok yaşafım ama çözümünü kendim denedim artık kolay oluyor...

Hayalindeki Pürüzsüzlüğe Zahmetsiz Kavuşmanın Yollarını Keşfet!

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• onu benim saf kuzenim yapti! ( erkek ) sirtindaki killar icin :)) sonuc ayniydi seninkiyle. ama bisi yaptimi hatirlamiyorum. Sorarimm

0|0
    0|0
  • mutlaka nemlendirici kullan yada bebe yağı gibi uzun süreli ve etkili yumuşatıcılar...

0|0
    0|0
  • bepanten krem kullan hepsini bitirir bi günde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Bende de ayni sorundan vardi daha sonra bu dogal sabunlari arastirdim papatya sabunu aldim sabunu sivilceli bolgeye surup 2dakika bekletip yikadim ardindan bir kez daha ayni islemi yaptim sivilcelerin % 90 i gitti yarin bidaha yapicam muhtemelen hepsi gider

0|0
    0|0
  • benimde 1 haftaya anca geçiyor yinede sivilcelerden sorna köklerinde ufak kırmızı noktalar kalıyor ne yapacağımı bende bilmiyorum :(

gizli sen bir çare bulabildin mi

hala burdysan cevap ver

0|0
    0|0
  • Kıl köklerin iltihaplanıyor.Başka bir yöntem bul temizlik için. Yoksa bu şekilde devam ederse doktora git ancak antibiyotik ile geçer sanada ilaç yaza bunun için.

0|0
    0|0
  • ben sırtıma yaptrdm full sivlce anormal yaa koyu koyu çok kötü ya 1 aydan fazla oldu geçmiyo

0|1
    0|0
  • inan senin için üzüldüm çünkü siz beyaz tenlilerin kaderi bu :) aman üzülme geçer tabiki agda sonrası en geç 1 günde geçiyor sanırım ve çözümü yok

0|0
    0|0
    • keşke 1 gün olsa benim 2 hafta duruo tüyler çıkacağı zaman geçio anca :S

• offf bacımmm valla içim cız etti o zaman sende hani bu sadece 1 numara bronzlatıcı krem varya onu sür dışarı çıkarken ve lekede yapmaz merak etme hıı dersen ki flörtümle buluşcam ee nolcak o zaman allem et kullem et lambaları söndür :)) başka ne diyim

• Bendede oluyor bu, yaralar çıkıyor resmen. Çok rahatsız edici bir durum.

0|0
    0|0
  • Ağda yapmadan önce cildini pudralarsan olmaz diye biliyorum.

0|0
    1|0
  • hassas ciltler için ısıt-yapıştır ağdalar var onlardan kullandın mı

0|0
    0|0
    • hayır ama bir ara kuaföre gtttim sir ağda yaptırdm da çok sivilce yaptı

• o çok yapar ya bendede yapıyo..batık yapıyo..şu ağda bantlarını kullan veet miydi neydi bir dene hassas ciltler için olandan canım

• tamam yarın dışarı çıkıcam o zaman alırm deniyimbakalm :)

• o geçici bişey oluyor. senin ki geçmiyormu?

0|0
    0|0
    • ya 2 hafta duruo hiç gitmio tüyler çıkacağı zaman geçio :S

• ya bu bende de oluyo bazen sen bir çözüm buldun mu baya da zaman geçmiş ama:(

0|0
    0|0
  • kese yapmalısın öncesinde ve sonrasında.

0|0
    0|0
  • ağda yaptıktan sonra 2 saaat su değdrme cildine

0|0
    0|0
  • ağda kullanma derim.

0|0
    0|0
  • benim cildim de cok hassas oyuzden agda yapmamalisin yaparsanda nemlendirici bez kullanmalisin, makine kullan okadar silvvilce cikmiyor ozaman..

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;