Gynoflor vajinal tablet nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?

Gizli Üye

Kızlar vajinal akıntım ve vajinada koku var, kesmek için ne yapabilirim? Bugün Gynoflor kullanmaya başlayacağım, umarım iyi gelir. Gynoflor nedir kullanan var mı? Gynoflor nasıl kullanılır, koku ve akıntıyı keser mi?

gynoflor
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar zaten doktor önerdi, bilinçsiz kullanmıyorum tabii ki de ama kullanan var mı, işe yarıyor mu ve başka önerebileceğiniz bir yöntem var mı onu soruyorum...
Gynoflor vajinal tablet nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır?