1 aylık ishal kedi için ne yapılabilir?

Sydasya
Arkadaşlar daha önce minnoş bir kedi bulduğumu söylemiştim. Düğünümden dolayı 11-12 günlüğüne bir tanıdığa bırakmıştım. Çok sağlıklı ve hiç bir problemi yoktu. Ama 3-4 gündür ishalmiş. Aldım prensesi artık yanıma. Vet. 2 gün önce müdahale edecek bir durum olmadığını ve süt tozu yerine aptamil kullanmamız gerektiğini söylemiş. Ama hala ishal kuzum. Nasıl geçer bilginiz var mı? 😞 Çok üzülüyorum. Poposu da yara hep. Zeytin yağı falan sürüyorum temizleyip sürekli.
1 aylık ishal kedi için ne yapılabilir?
Güncellemeler
+1 yıl
ARKADAŞLAR NORMAL SÜT VERMİYORUM. DAHA KAÇ KEZ YAZMAM GEREKİYOR. İshali ne geçirir bunun hakkında bilgi alabilir miyim artık? Çok güZel cevap yazanlar var. Gerçekten çok teşekkür ederim. Sağolun 🙏🏻
Güncellemeler
+1 yıl
MİNNOŞU VETERİNERE GÖTÜRDÜK BUGÜN. GÖZÜ İÇİN GÖZ DAMLASI VE İSHALİ İÇİNDE BİR İLAÇ ALDIK. GAYET İYİ NEŞESİ VS. YEMESİ DE İYİ MAŞALLAHI VAR. CİDDİYET İÇERİSİNDE CEVAP VERENLERDEN ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN ÇOK SAĞOLUN 🙏🏻🙏🏻
1 aylık ishal kedi için ne yapılabilir?