SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Kötü Kesilmiş Saçlara Elveda! Saçınıza Küsmeye Son Verin

Coiffeur34

Selam, bir çok kadının başına gelmiştir ve bir çok kadının kanayan yarasıdır. Kötü kesilmiş saçları bu durumdan kurtaracak bencemi fırlatıyorum, keyifli okumalar.

Saç bandajları

Bu arada gözleri yere bakarak verilen poz iyidir😜
Bu arada gözleri yere bakarak verilen poz iyidir😜

Gün geçmiyor ki, her gün yeni bir vaka! Kadınların sürekli muzdarip olduğu konulardan biri çok istedikleri saç kesimlerini, saç modellerini yaptıramamaları, kuaförün dikiş tutturamamaları fakat can sıkmaya, moral bozmaya gerek yok çünkü; kökü sizde saç uzar, kısalır. Sorun yapmaya gerek yok Allah başka dert vermesin diyerek...önerilerimden birisi saç bandajıdır. En azından kurtarıcınız olabilir, sizi bir süre idare edebilir. Saç bandajı ile harikalar yaratacağınıza inanıyorum üzerine bir de saç parfümü sıkarsanız değmesinler keyfinize çünkü kumaş türü tekstil ürünleri parfümü daha kalıcı yapar.

Örgü saç tasarımı

Beklediği gelmemiş galiba😂😂
Beklediği gelmemiş galiba😂😂

Örgü saç tasarımları ile kötü kesim yapılmış saçların bir diğer kurtarıcısı olabilir mi, hee ne dersiniz? Bence olabilir ve siz değerli okuyucuların "örgü saç tasarımı" ile harikalar yaratacağınıza inanıyorum gerek afrika örgüsü gerek balık sırtı örgü modelleri ile saçlarınızı sevebilirsiniz, moralinizi serin tutabilirsiniz. Bu tasarımı uygulamadan önce fön suyu kullanırsanız hafifçe sizin için daha iyi sonuç almanızı sağlayacağına inanıyorum.

Saç aksesuarları

✂️✂️✂️
✂️✂️✂️

Harika durmuyor mu, süper bir kurtarıcı olamaz mı?

✂️✂️
✂️✂️

Evet, saç aksesuarları günümüz modasında ününe ün katmaktadır. Bir diğer kurtarıcınız saç aksesuarı ile harikalar yaratırken aynı zaman da bütün gözleri üzerinize çekebilirsiniz, hem cinslerinizi kıskandıracak tasarımlar yapacağınıza inanıyorum... saç aksesuarına eşlik edecek bir diğer önerim saç simleri olabilir. Hem aksesuar ile güzel bir uyum içerisinde olur, güzel bir kombin sağlamış olur.

Çıt çıt tasarımlar

✂️✂️
✂️✂️

Kötü kesilmiş saçlara yol arkadaşlığı yapacak bir diğer kurtarıcımız saç eklemenin en kolay yolu çıt çıt saçlardan geçmektedir. Kuaförün azizliğine uğrayıp yanlışlıkla kısa kesilmiş saçlara yapılacak en güzel iyilik.. Onlara saç eklemek olacaktır ve en güzel yanı ise toka gibi kolaylıkla takılıp, sökülebilir olmasıdır. Her yerde rahatlıkla bulabileceğiniz bu ürünlerin harika bir kurtarıcınız olabileceğini unutmayınız.

Permalı saçlar ile harikalar yarat!

✂️✂️✂️
✂️✂️✂️

Bir diğer saç modelimiz perma yapılmış saçlardır, bu saç modeli de kötü kesim uygulanmış saçların bir diğer kurtarıcısı olarak listemizde yer almakla beraber...harikalar yaratacağınıza inanıyoruz hele bir de bunu saç aksesuarı ile kombinlersek yemede yanında yat üstelik permayı uzun süre kullanabilirsiniz. Perma ilaçları ile birlikte kullanıldığında bir hayli zaman kalabiliyor saçlar da...!

✂️✂️
✂️✂️

Kendinize iyi bakın, mutlu kalın, gülüşleriniz bir birini kovalasın...

#Kuaförünüz KS'de soruyor.

#Coiffeur34

Kötü Kesilmiş Saçlara Elveda! Saçınıza Küsmeye Son Verin
6
1
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
1Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Danielll
  Yanlış bir saç kesimi kadinların hiç istemedigi bir durum olsa gerek bu durumda neler yapılabilir nasil kamufile edilir senden duymuş oldular bandana fikri oldukca iyi emegine kalemine saglik...
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • séductrice
  Kötü kesilmesinden korktuğum için saçlarımı aşka kısa kestirmem 😁

  Güzel ve kurtarıcı bir bence olmuş, emeğine sağlık 😊
  Görüş hala geçerli mi?
  • *asla 😁

  • Coiffeur34

   Anladım merak etme😂😂😂

  • Anlamayanlar olabilir 🤣 ya keşke görüş düzenleme özelliği gelse siteye 😂

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

50
 • üye645811
  Aynen baya eyyiler ayrıca o yere bakan poz bende hiç olmuyo xbxbx
 • Kötü kesilmiş saçla alakası yok ama örgü ve aksesuarlar zarif olduğu için tercih ederim. Emeğinize sağlık
 • Grandiflora
  Dal görüntülü tokaya bayıldım desemm😍😍😍
 • Başıma hiç gelmedi ama gelirse mutlaka deneyeceğim... Kalemine sağlık
 • Ms26Ms
  15yıldır kendim keserim saçlarımı bu süreç içinde iki defa kuaföre gittim kesip attı saçımı bu yüzden kendim kesiyorum ve çoğunda düz fön kullanırım şimdiye kadar bir aykırı yorum almadım 😃
YÜKLENİYOR...