SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

mekansahibişahmaran

Bebeklerim Helllöö

Bugün sizlere yaz mevsimine en çok yakıştırdığım saç modellerini paylaşacağım tamamen öznel bir şekilde beğenmeyen olursa köşede ağlayabilir.

İyi seyirler.

1. Kestir gitsin biladerim: Omuz üstü saçlar

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

Uzun yıllar omuz üstü saç kullanan birisi olarak diyebileceğim tek şey şu ki yaz sıcaklarında o ensenin hava alması ve esmesi kadar insanı ferahlatan bir şey yok eğer siz de bu yaz saçlarınızı kestirmek ya da çok rahat olmak istiyorsanız saçlarınızı omuz üstü kestirin bebeklerim.

2. Kıvır kıvır daha çok kıvır: Kıvırcık saçlar

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

Bebeklerim profil resmimde görmüş olduğunuz üzere benim saçlarımın kıvırcığı da resimdeki ablamıza benziyor yaz aylarında buklelerimin iyice belirginleşmesi için ben duştan çıktıktan sonra saçlarımı saç bakım yağıyla mıncırıp doğal halde kurumaya bırakıyorum eğer sizin saçlarınız dalgadan çok çok uzaksa saç köpüğü kullanarak saçlarınızı mıncırıp bırakabilirsiniz.

3. Şapkasız asla: Dümdüz pırasa saçlar

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

Yukarıya kıvırcık saç yazınca aranızdan bazıları kesin ''Ben düz saçın köpeğiyim sen çok biliyon.'' deyip bana çemkirmesinler diye düz saçları da koydum amma velakin düz saçlar bu mevsimde soluk kalabilir siz kesinlikle cap ile güzelliğinizi tamamlayın hem şapka takmazsanız başınıza güneş geçer annem.

4. Kafamın içi kadar dağınık: Dağınık topuz ya da örgüler

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

Bu saçların modası hiçbir mevsim geçmez ama herhangi bir nikaha, düğüne ya da özel güne davetliyseniz doğru tokalar eşliğinde masallardan çıkmış gibi gözükebilirsiniz bebeklerim.

5. Minnie Mouse gibi: İkili topuz saçlar

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!

Ben küçükken kareteye gittiğim zaman hem saçlarım açılmasın hem de çok ponçik dursun diye saçlarımı ablam böyle yapardı küçükken bazı kendini bilmez kıskanç arkadaşlarım ''O ne öyle.'' deyip dalga geçseler de birkaç yıldır özellikle yaz aylarının favori havalı ve tatlı kız saç modeli oldu bu da o kıskanç arkadaşlarıma kapak olsun.

Evvet bebeklerim benim yaza en çok yakıştırdığım modeller bunlar peki sizin favoriniz hangisi oldu?

Yaza En Çok Yakışan 5 Popüler Saç Modeli!
6
4
Görüşünü yaz

Dyson Ne Diyor

 • Dyson
  Selam, saçınızı kolayca şekillendirebilmek için sizi Dyson Airwrap ile tanıştıralım! :)Dyson Airwrap saç şekillendirici, saçlarınızı kurutur, düzleştirir ve dalgalı yapar hem de aşırı ısı kullanmadan. Saçları şekillendirmek için Coanda etkisini kullanır. Bu etki sayesinde saçları kendine doğru çeker ve başlık etrafında sarar. Saklama kutusu içerisinden çıkan farklı başlıkları ile saçınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. Saç tipinize uygun sert veya yumuşak düzleştirme başlığı sayesinde saçlarınızı aşırı ısı kullanmadan içerisindeki Dyson dijital v9 motoru ile düzleştirir. Ürün hakkında detaylı bilgi için : https://www.dyson.com.tr/products/hair-care/dyson-airwrap/overview adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

63
 • Gizli Üye
  Hepsini beğendim
 • Güzel modeller
 • gizlibirşeytan
  mükemmmeller çok teşekkürler
 • susbisuss
  1 gibi saçlılara hayranım
 • Miyav01
  Benim saçlarımda kıvırcık göğüs hizasında aslında biraz kestirsem iyi olacak kırıklar da var, güzel bence olmuş canım teşekürler.
 • Gizli Üye
  Benim saç modelim:
  Kafamın içi kadar dağınık: Dağınık topuz ya da örgüler
 • Sana 4 harika olur
 • Öpsünseniamcan
  Hepsi süperr
 • drifter00
  Çok güzeller kız olsam en sondaki topuzdan yapardım 😀
YÜKLENİYOR...