SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

komiklikedi

Hepimiz doğal saçlara sahip olmak isteriz. Dalgalı saçlar bunun en güzel halidir. Hem natürel hem de bakımlı görünürsün. Saçların kendiliğinden dalgalıysa çok şanslısın. Tabii ki saçların normalde dalgalı olmayabilir. Fakat bu bir engel değil. Saç tipin düz de olsa, kıvırcık da olsa dalgalı saç modellerini kolaylıkla uygulayabilirsin. Ayrıca saçının uzunluğu da hiç önemli değil. Çünkü doğal dalgalı saç modelleri kısa veya uzun her saça çok yakışıyor. İşte dalgalı saçların avantajı da bu! Saç tipin ne olursa olsun, dalgalı saç modellerini deneyebilirsin.

Şimdi en beğenilen dalgalı saç modellerini inceleme zamanı! Hadi sen de her boya uyum sağlayan saç stillerine bir göz atarak dalgalı saçların tadını çıkar!

Saçların kontrol altında!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Dalgalı saçlarını artık kontrol altında tutmak istiyorsan son zamanlarda çok popüler olan bob kesim modelini tercih edebilirsin. Bu model için saçlarını yandan ayırarak kullanmanı tavsiye ediyorum. Kısa dalgalı saç modellerinin çok modern ve şık bir tarz olduğunu söylemeliyim. Ayrıca bu saçın kullanımı da oldukça pratik. Sadece bir köpük yardımıyla saçını şekillendirebilir ve dışarı çıkabilirsin. Çok fazla çaba sarf etmeden ulaştığın görünüme inanamazsın. Saçlarını doğal dalgaların ahengine bırak.

Asimetrik kesimler dalgalı saçların için bulunmuş!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Dalgalı saçlar için kısa saç modelleri arasında en çok tercih edilenlerden biri de asimetrik kesimdir. Bu şekilde kısa saçlarını asimetrik dalgalarla hareketlendirebilirsin. Önlerini arkaya göre daha uzun bırakarak daha havalı ve modern bir görünüm elde edeceksin. Bu kesim dalgalarla birleştiğinde o kadar güzel oluyor ki kesimin de hakkını veriyor. Bu uzun yıllardır modası geçmeyen bir model, hala denemediysen çok şey kaçırıyorsun. Benden söylemesi!

Hedefimiz doğal dalgalar!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Kahverengi saçların varsa mutlaka dalgalı kullanmalısın. Bu birliktelik kesinlikle muhteşem. Ayrıca kahverengi dalgalı saç modellerini uygulamak artık o kadar kolay ki inanamazsın. Dalgalı saçlara ulaşmak için saçına ısıl işlem uygulamak zorunda kalırsın. Fakat Dyson sayesinde saçlarını yormadan ve aşırı ısı kullanmadan doğal dalgalar elde etmek mümkün. Dyson Airwrap ile senin de böylesine doğal görünen dalgalı saçların olabilir. Coanda etkisiyle saçlarını dalgalandırmayı hemen dene, asla pişman olmayacaksın.

Bırak dağınık kalsın!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Uzun saçlarını dalgalarla şekillendirdikten sonra bırak dağınık kalsın. Ellerini saçlarının arasından geçirerek dalgaları daha çok açabilir, dağınık ve dalgalı saçlar kervanına katılabilirsin. Bunun adı çabasız güzellik. Her zaman rahatlıkla kullanabileceğin bir model, yani tam anlamıyla zamansız bir dokunuş. Bütün bir günü bu saçlarla tamamlayabilirsin. Dağınık dalgalarla sana sadece gün boyu doğallığın keyfini çıkarmak kalır.

Doğal güzelliğini katlamaya hazır mısın?

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Uzun saçlar için dalgalı saç modelleri dendiğinde aklımıza katlı bir şekilde kesilmiş saçlar gelir. Kıvrımları daha çok ortaya çıkarmasından dolayı dalgalı saçlar için en doğru kesim diyebilirim. Çünkü saçının katlarındaki her hareket dalgalara hacim kazandırır. Böylelikle saçların daha dolgun ve sağlıklı görünür. Özellikle saçların ince telliyse bu modeli tercihe etmen çok doğru bir karar olur.

Dalgaların göz alıcı şıklığı: Su dalgası!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Bir davet veya özel gün için rahatlıkla tercih edebileceğin bir modelle karşındayım. Su dalgası özenilmiş şıklığın bir diğer adıdır. Özel bir yere gideceksen saçını düz veya toplu kullanmak yerine su dalgasını şiddetle tavsiye ederim. Temiz bir görünüm elde eder, güzelliğine güzellik katarsın.

Hem dalgalı, hem örgülü!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Dalgalı saçlarını örgüyle birleştirerek çok da sıkı olmayacak şekilde bağlayabilirsin. Böylelikle hem günlük hayatında çok rahat kullanabileceğin, hem de çok güzel görünen bir saç modeli yapmış olursun. Sadece bir kot ve tişört giydiğin günlerde bu saç modelini tercih etmelisin. Görünümünün nasıl güzelleştiğini sen de göreceksin!

Belirgin bukleler her zaman favorimiz!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!

Kalın ve belirgin dalgalar her zaman sana tatlı bir hava katar. Hem sevimli hem de özenilmiş saçlara sahip olmak için mutlaka buklelerini belirginleştir. Sonuç mükemmel olacak. Benden söylemesi.

Dalgalı saç modelleri sence de çok havalı görünmüyor mu? Dalgalı stiller için senin önerilerin neler? Hadi hemen bizimle paylaş da güçlerimizi birleştirelim!

Dalgalı Saç Modelleri İçin Muhteşem Öneriler!
2
3
Görüşünü yaz
2Kız Görüşü
3Erkek Görüşü

Dyson Ne Diyor

 • Dyson
  Selam, seni Dyson Airwrap™ ile tanıştıralım! Dyson Airwrap™ ile saçlarını kolayca şekillendirebilirsin. Detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsin. https://www.dyson.com.tr/ :)

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

22
 • darkdays0
  Teşekkürler önerin için uygulayacağım 🌹🌹
 • Gizli Üye
  Doğal, dağınık ve havalı dalgaları çok seviyorum 🌺
 • bugencyazar
  konun güzelmiş
 • Gizli Üye
  Dalgalı saç modelleri çok muhteşem oluyor.
YÜKLENİYOR...