SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Kına İçin Saç Modelleri Arayanlar Buraya! En Güzel Halimize Bir Adım Uzaktayız

kedili_prenses

Özel gecelerin her biri, atlanmaması gereken çok sayıda detayla dolu. Bu detaylar içinde de özellikle bir tanesi var ki; kıyafet seçimiyle birlikte listede her zaman başı çekiyor. Evet evet, bahsettiğim şey saç şekillendirmeden başkası değil! Söz konusu olan evlilik hazırlıkları ve bekarlığa en güzel veda ise akıllara hemen kına gecesi için saç modelleri gelmeli. Bu özel gece, ışıl ışıl kına saç modelleri ile iyice parlamalı. Bir gelin adayının saçları, misafirlerin aklında uzun süre kalmalı. Kınalar yakılıp gözyaşları oluk oluk dökülürken bile saçların hacminden tek bir gram eksilmemeli. "Peki ama nasıl?" diye sorduğunu duyar gibiyim. Kına başı saç modellerinin en güzelleri için seni acilen bu tarafa almak istiyorum.

Evde kendi şıklığını yaratman mümkün

Kına İçin Saç Modelleri Arayanlar Buraya! En Güzel Halimize Bir Adım Uzaktayız

Düğün gününün neredeyse tamamı kuaförde geçiyor, bu bir gerçek. İster karmaşık bir topuz olsun, ister dalgalı hafif bir saç modeli; kuaförler gün boyu taze gelinleri salona hapsetmeye bayılıyor. Tabii işin içinde asla akmaması ve bozulmaması gereken makyaj gerçeği de olunca biraz haklılar. İşte bu nedenle hiç değilse kına için saç modelleri arayışını evde sürdürmek senin elinde!

● Saçlarına hafif bir dalga verdikten sonra tek yandan örerek şahane bir topuza sahip olabilirsin.

● Dyson tarafından piyasaya sürülen Dyson Airwrap gibi bir saç şekillendiricinin güçlü Coanda etkisi ile istediğin şıklığı evinin konforunda da yakalaman mümkün.

● Makyaj işini de sevdiğin ve güvendiğin bir dostuna emanet ettin mi bu iş tamam.

Kendi yeteneğine güveniyorsan kına gecesi makyajını kendin de yapabilirsin. Sonuçta yüz hatlarını senden daha iyi tanıyan hiç kimse yok bu hayatta. Kına gecesine hazırlandığın gün, aslında kanatlanıp uçmadan önce evinde son saatlerini geçiriyorsun. Bu gerçeği aklından çıkarma. Bir yandan kahveni yudumlarken bir yandan evin odalarında son kez bekar olarak turlamak senin en doğal hakkın.

Aksesuarla gelen şıklık

Kına için saç modelleri
Kına için saç modelleri

Saç modelinin yeterince ilgi çekmeyeceğini düşündüğün durumlarda saç aksesuarları da yardımına koşabilir. Bu tip aksesuarlar hem ev koşullarında kolayca saça uygulanabiliyor hem de ertesi gün kullanacağın duvaktan önce misafirlere minik bir ön izleme sunmuş oluyorsun. Daha ne olsun?

Simlerle süslü saçlar geride kaldı

Kına İçin Saç Modelleri Arayanlar Buraya! En Güzel Halimize Bir Adım Uzaktayız

Kına gecesinin adı "bekarlığa veda" olarak değişip daha farklı konsepte sahip bir partiye dönüşse de, gelenekler her zaman iyidir! Aile büyüklerinin yıllarca hevesle ve heyecanla beklediği olaylar bunlar. Üstelik her bir aşamasında yeni evlilere huzur, bereket ve mutluluk dilenen bu özel geceden kaçmanın alemi yok. Kaçman gereken bir şey varsa, o da hevesli bir kuaför tarafından saçına boca edilen simler olmalı! Özel gecelere böyle süslü, simli bir şekilde hazırlanmak ne yazık ki çağın çok gerisinde kaldı. Günümüzde sade şıklık her zaman daha fazla puan topluyor. Sen sen ol, biraz daha ışıltı vadeden seslere kulak verme, ne saçına ne de vücuduna sim sürdürme. Işıldayan sağlıklı saç tellerinin ve göz bebeklerinin yerini hiçbir sim tanesi tutamaz. Bekarlığa veda konusunda ise kına gecesinden farklı bir akşamı planlamakta her zaman özgürsün.

Eğlenmene bak

Kınada yapılabilecek saç modelleri
Kınada yapılabilecek saç modelleri

Kına gecesi saç modelleri, neyse ki, gelin saç modellerine göre çok daha geniş bir yelpazeye sahip. Düz fön, kırık fön, dalgalı saç, dağınık topuz fark etmez, hepsi bir şekilde işini görür. Çaktırmadan at kuyruğu yapsan bile olur! Kına gecesinin bir diğer güzelliği ise daha çok kadın kadına bir atmosferin yaşanması. Gerçekten yakının olanları bu özel geceye davet edersen kendini kimseye olduğundan daha farklı göstermene de gerek kalmıyor. Belirli bir saatten sonra zaten herkes kendini oynamaya verdiğinden, saçlar da önemini büyük ölçüde yitiriyor. Eh bu durumda mevzuyu fazla büyütmeden hemen eğlenmeye başlamaya ne dersin? Sonuçta bu gece senin gecen, öyle değil mi?

Tecrübelerini paylaş

Kınaya uygun saçlar
Kınaya uygun saçlar

Kına gecesi tecrübesini daha önce yaşayan şanslı kişilerden biriysen bu özel geceye hazırlananlara birkaç tüyo vermeye ne dersin? Hayat paylaştıkça, heyecanlı gelinlerin heyecanını yatıştırdıkça güzel. Sen saçını bu özel geceye nasıl hazırladın? Kına gecesi hazırlıkları sırasında bir kadının en sadık yardımcıları neler olabilir?

Kına İçin Saç Modelleri Arayanlar Buraya! En Güzel Halimize Bir Adım Uzaktayız
5
2
Görüşünü yaz

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

52
 • bucar730
  kınada bence açık saçlı olan moddeller olmalı
 • Gizli Üye
  Kına kullanmıyorum tavsiyeler için teşekürler
 • E-Y-Ş-A-N
  Eline sağlık👏
  Evlenecek olursam her zaman tercih ettiğim gibi salaş modelleri tercih ederim, kafamda bir topuz istemem😃
 • KaraAyna
  Saç önemli bir aksesuar
 • nirhamm
  Yaz düğünleri için güzel bir şey
 • 201465
  Güzel.
 • ozgur00000
  Mm hanımefendiler için mükemmel bir paylaşım olmuş.
YÜKLENİYOR...