Saçlarından İlham Alın: Jennifer Lopez'in Eforsuz Dalgalı Lob Saçları

FiaLena

Selam kızlar,

Ünlülerin, trend saç modellerini mercek altına aldığım 'İlham alın!' Bence serime, J-Lo ile tam gaz devam ediyoruz.

Hadi başlayalım!

En güzel Jennifer Lopez saç modelleri sıralamasına zirveden giriş yapan kısa lob saç modeli!

Jennifer Lopez saç modelleri
Jennifer Lopez saç modelleri

Jennifer Lopez saç modelleri genellikle kendisine yakışacak tarzda oluyor. Kendisini yıllarca uzun, dominant saçları ile özdeşleştirdik. XL saçları en iyi taşıyan isimlerin arasına adını altın harflerle yazdırdı. Ancak J-Lo kendisini asla klasik kalıplara sokmayan, yeniliklere çabuk adapte olabilen biri. Lob saçları bu sene birçok ünlüde gördük, J-Lo da onlardan geri kalmadı. Lob saçları da birçok kişiden iyi taşıdığı katıksız bir gerçek.

Son filmi Hustlers'ın tanıtımında lob model saçlarına eklediği eforsuz dalgalara hayran kalmamak elde değildi!

Jennifer Lopez saçları
Jennifer Lopez saçları

Jennifer'ın diva saçlarından sıyrılarak, lob saçlara geçiş yapması onu it girller arasında da öne çıkardı. Jennifer'ın eforsuz dalgalar ile yorumladığı lob saçlar çok fazla kişiye ilham oldu ve Jennifer Lopez saç modeli olarak anılmaya başladı. Klas, hareketli ve doğal görünen bu modele hayran kalmamak zaten nasıl mümkün olabilirdi?

Radikal bir saç kesimi: Jennifer Lopez saç modeli nasıl yapılır?

Jennifer Lopez yeni saç modeli
Jennifer Lopez yeni saç modeli

Eforsuz dalgaların trend olmasında Gigi Hadid'i öncü olarak görsek de J-Lo gibi bir divanın da tercih etmesiyle trend tahtını sağlamlaştırdı. Jennifer Lopez saç modeli nasıl yapılır diye merak edenler varsa hemen söyleyeyim: Doğallığından güç alan eforsuz dalgaları elde etmek de oldukça kolay, saç uçlarınızı maşa veya saç şekillendiriciniz yardımıyla bukle haline getirdikten sonra, tarakla hafifçe taramanızın ardından sabitleyici ve volume artırıcı saç spreyleriyle desteklemelisiniz. Ben eforsuz dalgalar elde etmek için elektrikli bigudi tercih ediyorum, çok da hoş görünümler elde ediyorum; bu bilgiyi Bence'mi sonlandırmadan önce eklemiş olayım.

Bence'm hakkında görüşlerinizi bekliyorum. :)

Saçlarından İlham Alın: Jennifer Lopez'in Eforsuz Dalgalı Lob Saçları
20 Görüş