SAÇ ŞEKİLLENDİRME

Dyson

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri

Selam kızlar,

Ağustos ayının ortalarına gelmek üzereyiz, artık sonbahara hitap ettiğini düşündüğüm saç trendlerine bir giriş yapmam gerektiğini düşünerek pastel ruhlu bir Bence hazırladım.

Kemerlerinizi bağlayın, başlıyoruz. :)

Klipsli toka illüzyonu

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri

Minimal boyutlardan, maksimum boyutlara ulaşan klipsli tokaları bahar ve yaz aylarında sık sık görmemiz, bizleri bıktırmak yerine daha da çok bağlanmamızı sağladı diyebiliriz. Sonbaharın gelişiyle, koyu tonlardaki klipsli tokaları tercih edebilirsiniz. Özellikle çift olarak takılan klipsli tokalar, hem günlük hem de gece stilinize kolayca uyarlanıyor.

Minimalize ıslak saç görünümü

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri

Islak saç görünümü, bu sene saçlarınızın tamamını ele geçiren bir modelden; saç modelinize eklediğiniz ikinci bir dokunuş halini aldı. Eforsuz dalgalarınıza, şık bir hava katacak ıslak saç görünümünü saç modelinize eklemek için tek yapmanız gereken güvendiğiniz saç köpüğü yardımı ile saçlarınızı sabitlemek.

Büyük boy saç bantları

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri

2019'a damga vuran bir diğer trend de saç bantları oldu. Bahar ve yaz aylarında, capcanlı renk tonlarında karşımıza çıkan saç bantlarını, özlediğimiz siyah renkte ve sonbaharı temsil eden pastel tonlarında tercih etmeye devam edebilirsiniz. Özellikle doğal saç modellerini tercih etmeyi seviyorsanız ve tarzınıza şık bir dokunuş eklemek istiyorsanız büyük boy saç bantlarını tercih edebilirsiniz.

Öne çıkan alçak at kuyruğu

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri

10 yıl öncesine kadar at kuyruğu modeli, tekdüze şekillerde kullanılırken geçen zamanla birlikte modern adaptasyonu farklı görünümleri ortaya çıkardı. Sosyal medyayı etkin olarak kullanan it girller sayesinde popüler olan modellerden biri de alçak at kuyruğu görünümü. Sade ve klas bir görünüm sunan alçak at kuyruklarını da sonbahar ruhuna oldukça yakıştırıyorum.

Umarım Bence'm ilham verici olmuştur, görüş paylaşmayı unutmayın. :)

Sonbahara En Çok Yakışacak Saç Trendleri
3
2
Görüşünü yaz

Senin görüşün nedir?

En İyi Kız Görüşü

 • arakne

  Klipsli tokalara ve saç bantlarına bayılıyorum, sonbahar stilime de mutlaka ekleyeceğim. Ayrıca düşük at kuyrukları da oldukça güzel duruyor, uzun zamandır tercih etmediğim bir model olsa da deneyeceğim.

  Emeğine sağlık 🌸

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye

  Teşekkürler güzel paylaşım

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

21
 • hot_chocolate

  Güzel olmuş teşekkürler

 • CærMeN

  Bunların hiç birini sevmiyorum.

 • valval8585

  At kuyrugu :)

Yükleniyor...