Çılgın bir saç rengi marjinal olmak için yeterli midir?

benkendall
Bir zamanların kâbusu " emolar " akımı günümüzde daha marjinal ve daha cool bir şekilde yerini alıyor. Gerek kişilik olarak gerekse de dış görünüş olarak kendimizde gördüğümüz eksikliklerden dolayı saçlarımıza farklı bir hava katmak istiyoruz.
Çılgın bir saç rengi marjinal olmak için yeterli midir?
Renkli saçlar sana göre marjinal midir?
Benim fikrimce, saçlarında ki rengi taşıyacak duruş ve bakışlar varsa bu kişi bana göre çok marjinal havaya sahiptir.
Sizlerin marjinallik kriterleri neler?
Sadece çılgın bir saç rengi bile marjinal olmak için yeterli midir?
#benkendall #renklisaçakımı #saçboyama #marjinalmisin?
Çılgın bir saç rengi marjinal olmak için yeterli midir?