SAÇ BAKIM

SAÇ BAKIM

Beyaz saçlar için zeytinyağı mucizesi: Beyaz saçlara zeytinyağı gerçekten işe yarıyor mu, yoksa sadece bir efsaneden mi ibaret?

Beyaz saçlar için zeytinyağı mucizesi: Beyaz saçlara zeytinyağı gerçekten işe yarıyor mu, yoksa sadece bir efsaneden mi ibaret?Saçların beyazlaması, ilerleyen yaşa ya da genetik özelliklere bağlı olarak herkesin bir gün karşılaşacağı bir sorun. Saçın beyazlamasını yavaşlatmak için, yağ ve masaj kullanılan yöntemlerden biri. Bu kullanılan yağların başında da zeytinyağı geliyor. Peki zeytinyağı gerçekten işe yarıyor mu yoksa sadece bir efsaneden mi ibaret?

Zeytin yağının saça faydaları

Saç foliküllerinin pH seviyesini geri yükler
Kimyasal hasarlı saçlar ile savaşır

Zeytinyağı, yaşlanmaya bağlı olarak saç beyazlatma belirtilerini kesinlikle geciktirebilir, ancak onları sonsuza dek durduramaz..

Saçlarınız beyazlamaya başladı mı? Bu sizi korkutuyor mu?

#GüçDoğamızdaVar
#Meczup

1|0
1621

En İyi Erkek Görüşü

• bir arkadaşım her gün saçlarına zeytinyağıyla yapardı. Ancak 40 yaşına geldiğinde saçları bembeyaz olmuştu...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saç köklerinde saçın rengini veren boyalar var doğal tabiki bunlarda yazıcı karttuşu gibi bir süre sonra bitiyor ve birdaha da rengi geri gelmiyor hem gerçek olsaydı kimse saç boyatmazdı zeytin yağlı sarma gibi dolaşırdı herkes

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• Saçlar değilde sakallara çare olur mu acaba 😀 erken sakal beyazlama sorunu varda

0|0
    0|0
  • saçlarım bayağı Kırlaştı. Ancak bu görüntüyü seviyorum

0|0
    0|0
  • ben sarışınım zeytin yağı doğal şampuan kullanıyorum kepek yapıyor

0|0
    0|0
  • Saçlarının beyazlaması iyi bişey sana ölümü hatırlatır 😏

0|0
    0|0
  • Yalannnnnn

1|0
    0|0
  • Yağı sürün kafanıza sonra bitlenin.

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • 28 yaşındayım saçlarım bembeyaz oldu off ya

0|0
    0|0
  • Yalan 😂😂

0|0
    0|0
  • Domuz yağı iyi geliymüş

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • dokulen saclari ywniden cikaran formil gerek

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • Beyaz bana yakışıyor.

0|0
    0|0
  • Hiç umursamam beyazlasin

0|0
    0|0
  • Bendw merak ettim şimdi

0|0
    0|0
  • Sakaldada faydasi vsrmi ki

0|0
    0|0
  • % /100 yariyor ve çok faydalıdır emeğine sağlık

0|0
    0|0
  • beyazlama yok Şu an

0|0
    0|0
  • tşeküürler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Zeytin yağını bilmem ancak ceviz yağı Elizabeth döneminde İngiltere de beyaz saçlar için kullanılıyordu saçlara eski rengini geri kazandırdığına inanıyorum zeytin yağı ise e vitamini yönünden çok zengin e vitamini cilt ve saç için çok önemli bir vitamin o yüzden faydaları elbetteki vardır

0|0
    0|0
    • Ceviz yağı iyi geliyor mu gerçekten

• @Atanmamış-öğrtmnn Onu hiç duymadım ama bulursam alırım benimde bir tanıdığım senin gibi 25 yaşında ancak saçının yarısı beyaz zor olmalı isterseniz ceviz yağını deneyin

• Bak o çok iyi geliyor kırıklara falan evet beyaz var bende anlamadım benim soy anne ve baba tarafındada kırkından sonra beyazlama var ama benim kuzen 28yaşında saç kalmadı bende ise beyazlar var kuzenimin babası dayım daha gür saçlı sen düşünn sonra nesil olan bizde gariplik var

• Bence en önemli si düşünce sinir stres tir insanin saçını beyazlatan her şeyi kafana takmamak daha sonra saç bakım tabi zeytinyağı ve sirke saçı besler

0|0
    0|0
  • 16yasimdan beri saçımda beyazlarim var.. Kozmetigin tek sevdigim yani sac boyalari:)

0|0
    0|0
  • -Yarıyordur tabii ama doğru şekilde kullanmayı bilmek gerekir.
    -Başladı
    -Korkutmuyor pek.
    *Gecen bol olsun.*

0|0
    0|0
  • Deniyom, bir b*k olmuyo acikcasi... dertlenmeyin genetikse zaten hepten birakin gitsin yapcak bisi yok

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama saçta oluşan kepek için benim kendimim keşfettiğim bir şey var. Sarımsak ortadan ikiye böl zeyinyağı ve vazelin iki gün beklet saça sür saçlardaki kepek yok oluyor

0|0
    0|0
  • Yalandır

0|0
    0|0
  • Bence yarıyor ya. Ama hiç sonuç göremedim.

0|0
    0|0
  • zeytinyağ herşey faydalı

0|0
    0|0
  • Çoğu şeye iyi geliyor olabilir

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ise yarayacagini😊

0|0
    0|0
  • İlk defa duydum.