Kıvırcık saçıma brezilya fönü yaptırmayı düşünüyorum. Değer mi sizce?

Gizli Üye

Kıvırcık saçıma brezilya fönü yaptırmayı düşünüyorum. Değer mi sizce?
saçım resimdekine benziyor belki bir tık daha kıvırcık ve hacimli olabilir kendimi bildiğimden beri böyle değişiklik yaptırmak istiyorum brezilya fönü düşündüm bir süre kullanırım diye ama saçı yıpratıyor diyorlar kararsız kaldım değer mi sizce
Kıvırcık saçıma brezilya fönü yaptırmayı düşünüyorum. Değer mi sizce?