Kıvırcık saç modasına uyan yerli ünlülerden kıvırcıklık en çok hangisine yakışıyor?

Thauma
Son zamanlarda kıvırcık saç her zamankinden daha çok moda olmaya başladı!
Kıvırcık saçlı ünlüler
Özellikle Türk ünlüler arasında da akım haline gelen kıvırcık modasına bakın hangi ünlü uydu, hangisine daha çok yakıştı? Kıvırcık saçlı Türk ünlüler arasından favorin hangisi?
Hande Erçel
Dilan Deniz Çiçek
Ezgi Mola
Sıla
Elçin Sangu
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kıvırcık saç modasına uyan yerli ünlülerden kıvırcıklık en çok hangisine yakışıyor?