Parlak ve dökülmeyen saçlar için uyguladığınız taktikler var mı?

Stres, beslenme şekli vs. saçların yıpranmasına neden olan başlıca nedenler. Saçlarınıza hem istediğiniz parlaklığı verecek ve dökülmesini engelleyecek formül çay ağacı maskesinde saklı!
Parlak ve dökülmeyen saçlar için uyguladığınız taktikler var mı?
Boş bir sprey şişesini birkaç damla çay ağacı yağı, elma sirkesi ve su ile doldurun. Saç derinize sıkın ve 15 dakika bekletin. Saçınızı doğal içerikli bir şampuanla yıkayın. Etkili bir sonuç için düzenli uygulamak gerekiyor.

Parlak ve dökülmeyen saçlar için uyguladığınız taktikler var mı? Çay ağacı maskesi daha önce denediniz mi?

1|1
208

En İyi Erkek Görüşü

• İyiymiş uygulamak lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Denemediğim yöntem kalmadı. Sanırım bir tek bu çay ağacı maskesi kalmış :) Ben yumurta , zeytinyağı ve bal üçlüsünü kullanıyorum. Dökülmeye etkisi olmadı ama parlaklık ve hacim sağlıyor. Dökülmeye çözüm ise badem yağı, evigen-bemiks-bepanthen ampul oldu. Kullanmaya devam ettiğiniz müddetçe işe yarıyor bıraktğınızda ise aynı tas aynı hamam. Yakın zamanda sarımsak maskesi deneyeceğim.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• çay ağacı yağını nerden bulacaz

0|0
    0|0
  • Döküldü dökülmeği kadar. Önüne geçemedim. Ektircem

0|0
    0|0
  • Erkek olarak ne tavsiyede bulunabiliriz ki diye düşündüm..

0|0
    0|0
  • Duymamıstım. Cayağacı yaģinı nerden bulcaz. Sirke her an elimizin altinda. 😉😎

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • Varsa banada önerin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Elma sirkesi kullanıyorum... Tabi birde bunun yanında beslenmeye dikkat etmek gerekir, özellikle C vitamini çok işe yarıyor bu konuda... Saçların nemlendirip kuru ve mat görünmesini engelliyor. Her sabah aç karnına ılık suyun içine limon sıkıp içiyorum bunun için.

1|0
    0|0
  • Karanfil suyu kesinlikle etkili bn kullanıyorum dökülmeden zıyade saçlarımı gürleştirdi yeni kış cıkarttı ayrwtende parlattı cok da güzel kokuyor öneririm

1|0
    0|0
  • Denicem bunu

0|0
    0|0
  • Keratin

0|0
    0|0
  • Saç bakım ürün seçimlerime önem veriyorum

0|0
    0|0
  • Taktik maktik yok peruk var 😁😁😁😁

0|0
    0|0
  • Hiç denemedim. Her zaman gür ve dökülmeyen saçlarim vardı. Bu aralar anlamadigim sekilde dokulmeye basladilar. Hemde fazla fazla... paylasim icin tesekkurler bunu deneyecegim

0|0
    0|0
  • Ölcüler nasil peki bu maskede? 1/3 oranla yag sirke su mu dolduruyoruz?

0|0
    0|0
  • Şampuanla çikiver bitti.

1|0
    0|0
  • Ne yaparsam yapayım dökülüyor saçlarım muhtemelen stresten ama bunu da deneyeceğim.

0|0
    0|0
  • Şampuanlarınızın içeriğine bakmadan almayın. SLS, paraben, parafin vb zararlı maddeler içeren şampuan saç dökülmesini tetikler. Çay ağacı hiç denemedim. Hindistan cevizi, badem, zeytinyağı üçlüsü saça iyi geliyor. Banyoda iyice durulayip saçı taramak kolay olsun diye en son sirkeli su dökünce saç yumuşuyor

1|0
    0|0
  • Zeytinyağı sürüyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Durulama suyunun sonunda sirke

0|0
    0|0
  • Sirke

0|1
    0|0
  • Haftada bir maya uyguluyorum. bazende mayonez.

0|0
    0|0
  • Kendi haline bırakıldı

0|0
    0|0
  • Maalesef dökülüyor

0|0
    0|0
  • Sac dokulmesine eger vitamin eksikligi neden olmuyorsa Novocrin plasenta diye bir sampuan var eczanelerde , cildiye doktru önermisti 35 tl civarinda dökülmeyi ileri derecede azaltmisti bende, parlaklik icinde haftada 1-2 kez bademyagi+hindistan cevizi yagi+cam terebentin yagini karistirip maske yapiyorum ve bioblas argan yaği kullaniyorum

1|0
    0|0
  • Teşekkürler deneyeceğim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;