23 gü

Saç kremi kullanmayanlar kulübünden merhaba! 🖐 Sizin saç kremi kullanmama nedeniniz ne?

İnce telli ve çabuk ağırlaşan saçlara sahip olanların derdi bitmez, bi-te-mez çünkü herkesin severek kullandığı ürünler sizin saçlarınıza hiç iyi gelmez! Mesela saç kremleri 😫 Şekil vermek bile zordur, hele o şekli uzun süre korumak imkansız. Bir de ısıyı görünce, taramayla ya da mevsim değişiklikleriyle çabucak yıpranmaları yok mu?
Saç kremi kullanmayanlar kulübünden merhaba! 🖐 Sizin saç kremi kullanmama nedeniniz ne?
Ben bu zamana kadar şampuanın tek başına yeterli geldiğini düşündüm. Ayrıca saçlarım ince telli olduğu için saç bakım kremlerinin saçlarımı ağırlaştırıp yağlandıracağına inanıyordum ama artık sorunuma bir çözüm bulmam lazım. Saç kremi kullanmadığım için zaten ince telli olan saçlarım duş sonrası taramalarda kırılıyor, yıpranıyor. Gözümün önünde tiftik tiftik oluyor güzelim saçlarım, içim sızlıyor. 😓

Benim gibi ince telli ve sönükleşen saçlara sahip olanlardan önerilerini bekliyorum; saçlarımı ağırlaştırmadan onarmanın bir yolu var mı?

Siz de saç bakım kremi kullanmayanlar kulübüne üyeyseniz sizin nedenleriniz neler?
347
451
Görüşünü yaz