SAÇ BAKIM

Elidor Elidor Saç Parfümü

Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?

Sizce en iyi , en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?Sizce en başarılı ve en kullanışlı şampuan markası hangisi?

3|0
7029

En İyi Kız Görüşleri

En İyi Erkek Görüşleri

• bıoblas bence ben onu kullanıyorum zaten hepsınde katkındıt var belırlı kımayasal var sacı stres dokuyor arkadaslar baska bır sey degıl kafa yapan sampuan yapsınlar mılletın kafa rahat etsın

0|1
    0|0
  • organics in üzerine tanımam.. ama son zamanlarda hiç rastlamadım

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 68

• Pembe elseve kullandım gliss resimdeki ilk 3 nü kullandm Pantene nem terapisini kullandım Restorex kullandım bu resimdekilerden sıralama yapıcak olursak bir numarada gliss ürünleri iki numarada pantene uc restorex dört elseve denebilir

0|1
    0|0
  • Himalaya, elseve, clear ve farmasi de bir sarımsaklı şampuan var o...

0|1
    0|0
  • hiçbiri değil en üst sıranın açık mavisi var yok orda o

0|1
    0|0
  • glissin gold renkli olanını kullanıyorum kokusu bir harikaa

0|1
    0|0
  • Dove kepekli saçlar için olanı vardi çok güzeldi hem kokusu hem ise yarıyordu bir kez aldım ikinciye hiçbir yerde bulamadım

0|1
    0|0
  • Benim bunlardan hicbirini kullanmiyorum artik. Haci Şakir kullaniyorum. Daha guzel bakim yapıyor.

0|1
    0|0
  • Pantene aşırı kimyasal kokuyor Elidor yeterince temizlemiyor yaklaşık 6 aydır Gliss Million Gloss kullanıyorum çok güzel kokuyor memnunum

0|1
    0|0
  • Toni&Guy kullaniyorum..
    Fotoğraftakilerin hicbiri saclarima iyi gelmiyor

0|1
    0|0
  • Elseve ve Gliss kullandım uzun süre, son zamanlar Restorex favorim.

0|1
    0|0
  • Elidor benim saça iyi geliyor ama ablama kepek yapıyor herkesin yapısı farklıdır

0|1
    0|0
  • hicbiride iyi degil ya hepsi sacimi bok gibo yapti en basarilsi yeşil sabun 😁😂

0|2
    0|0
  • Bir sürü marka kullandım bebe şampuanı kadar etkili şampuan görmedim

1|1
    0|0
  • Şampuan iyi değil kullana biliyosanız doğal şeyler kullanın bula bilirseniz

0|1
    0|0
  • Market şampuanları değil de organik olanlar çok iyi.

0|1
    0|0
  • gliss güzel değiş saçı yıpratıyor en iyisi haldır şaldır :D :D

0|1
    0|0
  • Gliss kullanıyorum yıllardır favorim..

0|1
    0|0
    • Memnun musunuz? Sizce kullanayım mı?

• Benim saçlarım 1 metre 30 cm beyfendi.. aradaki farkı hesaplayın artık.. boyle bir saça bunu kullanıyosam demek ki iyidir.. içinde sıvılaştırılmış keratin var çünkü

• Elidor. Özellikle Turuncu kapaklı olan

0|1
    0|0
  • Yeşil sabun en doğalı 😝😝

0|1
    0|0
  • Elseve gercekten iyi bide Avonun şampuanlari

0|2
    0|0
  • Elidor 😊

0|1
    0|0