Saç Rengin Seni Ele Veriyor! Saç Rengine Göre Karakter ve Kariyer Analizin Geliyor!

Sıradanlıktan sıyrılmış rengarenk saçlarım ile zaten ben "bambaşkayım" diyorsun!

Farkın saçından belli tamam! Ancak senin ruhun sıradan işleri kabul etmez! Sen bungee jumping yapan bir sporcu, çılgın projeler tasarlayan bir inşaat mühendisi ruhuna sahipsin! Sen bir tabloya baktığında diğerlerinden çok daha fazlasını görebiliyorsun, meslek seçimine de bunu yansıtmazsan için rahat etmiyor.

Kimsenin kolay kolay kabullenemediği bir saç rengi: Siyah

Gece gibi kusur örtme konusunda üstüne yok. Giriştiğin her işte emin ve kesin adımlarla ilerliyorsun. Başkalarının yönlendirmeleri mi seni caydıracak? Asla! Her zaman bildiğini okuyorsun. Sakin ama garantici bir yapın var. İş yerlerindeki emeği ile uzun yıllar sonra güzel mevkilere gelmiş o kişi sensin!

Kızıl saçların ile çok farklı olduğunu biliyorsun değil mi?

Kızıl saçı seçmendeki en büyük sebep belki de çoğu kişinin istediği saç rengi olan "sarı"ya karşı bir tepkiler, ne dersin? Senin hayata karşı çok yönlü bakış açın var ve risk almaktan ilginç bir şekilde zevk alıyorsun. İş hayatında kimsenin aklına gelmeyecek alanlarda bile başarı elde edebiliyorsun, çünkü sen farkın ile öne çıkmayı seviyorsun!

Kendi işinin patronu olmak senin hayalin.

Ne sarı ne kahverengi balyaj, ombre en iyisi diyenler, seni de düşündük!

Kararsız kişilerin seçimi olur genelde. Ne sarı gibi iddialı olsun ne de kahverengi gibi sıradan dursun desturuyla seçerler bu rengi. İş hayatlarında çok riskli pozisyonlara oynamazlar. Ancak hırslı bir yapıları olduğunu söylemeden de geçmek olmaz. Risk korkusu, hırslarını geri plana itebilir.

Bakır severim çünkü ölçülü ama zarifim diyenler

Genellikle hanım hanımcık olmayı seven kızların tercih ettiği bir renktir bakır. Bu saç rengini seçenler, hareketli işleri pek sevmezler. Normalde tempodaki işler onlar için uygundur. Bir konu üzerine detaylıca düşünmeyi de severler. Bu nedenle sanatsal ya da tasarım gerektiren işlerde başarılı olması muhtemeldir.

Kahverengi saçlarım ile asalet timsaliyim adeta diye mi düşünüyorsun? E haklısın!

Kahverengi saçları tercih edenlerin meraklı ama çekingen yapıları vardır. Risk almayı ve ön plana çıkmayı sevmezler. Ancak istikrarları sayesinde eğitim ve iş hayatında oldukça iyi bir çizgi tutturmaları mümkündür. Kararlı yapıları onları yönetici pozisyonlarına rahatlıkla taşıyabilir.

Sarı saçlarım ile asırlardır efsaneyim, fazla söze gerek mi var diyorsun?

Sarı saçları tercih ediyorsan, sen kendine gerçekten güveniyorsun ve "ben iddialıyım" diyebiliyorsun! İş hayatında sık sık değişim yapmayı sevmen de olası çünkü yönetilmekten pek haz ettiğini söyleyemeyiz. Görsel açıdan ön planda olan mesleklere karşı özel bir ilgin var. İş ve hobiyi kombinlemeyi seviyorsun. Çok şey istiyorsun, çok!

Eğlence amaçlı oluşturulmuştur.

Sevgilerimle


9|6
2423
-Pekutangac- KizlarSoruyor'da Fenomen
Fenomen kimdir?

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 22

Kızlar Ne Diyor 23

Yükleniyor...