2023 En Yeni Saç Bakım Ürünleri!

nirhamm

2023 yaz sezonu dolu geçerken deniz, kum güneş kendimizi kayıp ediyoruz. Ve o esnada saç bakım rutinini unutuyoruz. Ve unutmamanız için yaz sezonun en iyi saç bakım ürünlerini senin için seçtim erkek, kadın fark etmeksizin herkesin kullanacağı muhteşem ürünleri liste yaptım.

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Moroccanoil Color Care Şampuan

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Fazla işlem görmüş saçlarınız için olmazsa olmazınız. Yıpranan saçlarınızı kökten tedavi eden bu şaç şampuanı özellikle tatilde vazgeçilmeziniz olacaktır. Boyalı saçlar için ve etraftan gelen zararlı ışıklar içinde koruma özelliği sağlayarak saçlarınızın yıpranmasını önlüyor. Bunun yanı sıra sadece şampuan kullanmayanlar için Moroccanoil Color Care saç kremini işe saçlarınıza destek verebilirsiniz.

Kerastase Masquintense Riche Saç Maskesi

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Kerastase'ın Masquintense saç maskesi çok kuru saçlara ultra nem vererek, saçı yumuşatır ve de aynı zamanda derinlemesine besler. Saçları güçlendirir yoğun nem terasi ile saçlarınızı daha güçlü hale getirir. Zor taranan saçlarınızın olmazsa olmazı maske kolay tarama ile saçlarınızı yıpratmaz. Tatil sezonunda kullanmanız gereken bir maskedir.

Oribe Serene Bakım Misti

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Saçları yağlı olanlar için mucize gibi bir ürün diyebilirim. Yağ üretimi kontrol eder ve de azalmasına yardımcı olur. Nemli saç derisine uygulanan bu yağ saçınızın yağlanmasını önlüyor. Bu ürün Rosebay özü ve deniz yosunu ile uzatmaya da büyük katkısı olur.

Aveda Saç Derisi İçin Gece Serumu

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Yaşlanma belirtilerinde saç derisinde gözle görülür koruma sağlayan bu rutin ileti yaşlardakiler için daha kullanışlı olablid5. Saça esneklik ve de yumuşaklık geri kazandırır. Normal saç tipinden yağlıya kadar hemen hemen tüm saç tipleri için kullanılışlıdır. %98 oranında saç derisini besler, erkekler ve kadınlar için yeni herkes kullanabilir.

Pattern Beauty Paddle Tarak

#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴
#nirhamm 🔴 🔴 🔴 🔴

Kolay dolaşan için ideal olan tarak tüm saç tiplerine ve dokulara uygun olarak tasarlanmıştır. Zahmetsizce saçlarınızın kolay taranmasına yardımcı olur. Isıya dayanıklı olarak tasarlanmıştır.

2023 En Yeni Saç Bakım Ürünleri!
31 Cevap