Saçlarınızı Şımartacak Doğal Bakım Yağları!

komiklikedi

Selam kızlar!

Saçlarımız, sahip olduğumuz en eşsiz aksesuarlarımız; haliyle şımartılmayı hak ediyorlar. Saç bakımında ise birçok alternatifimiz var ancak doğanın gücünden ilham alan; bitkisel içerikli yağları kullanmak şüphesiz en iyisi!

Saçlarınızı şımartmak ve güçlendirmek için kullanabileceğiniz bitkisel içerikli saç bakım yağlarını sizler için listeledim!

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağının saçlarımız için faydası saymakla bitmez ancak birkaç tane örnek vermek gerekirse; saçlarımızı nemlendirir, kepek oluşumunu ve saçlarımızın dökülmesini önler ayrıca saçlarımızın daha hızlı uzamasını sağlar. Anlayacağınız hindistan cevizi yağı saçlarımızı şımartmak için mükemmel bir seçim, asla kaçırmayın!

Avokado Yağı

Avokado Yağı

Saç kırıklarının kabusunuz olduğu bir dönem illa ki olmuştur. Avokado yağı; saç uçlarımızın kırılmasını önlüyor. Ayrıca çeşitli kimyasallara maruz kalmış kuru ve yıpranmış saçların onarımını ve nemlendirilmesini sağlıyor.

Jojoba Yağı

Jojoba Yağı

Jojoba yağı yıpranmış saçlarımızı onarır, sağlıklı ve hızlı uzamasını sağlar. Jojoba yağının moleküler yapısı, doğal saç yağımızla birebirlik gösterir ve çabuk emilir. Bu da demektir ki etkisini diğer yağlara göre daha çabuk görür ve daha olumlu sonuçlar alırız; örneğin jojoba yağı kafa derisindeki kan dolaşımını hızlandırır ve saç derisi hastalıklarını geçirmede oldukça etkilidir.

Argan Yağı

Argan Yağı

Saçlarımızın sağlıkla parlaması belki de en büyük hayalimizdir değil mi? İşte argan yağı tam olarak bu etkiyi sağlıyor ayrıca saçlarımızın ipek gibi yumuşak olmasını sağlaması da cabası. Saçlarınızı şımartmak istiyorsanız argan yağını mutlaka denemelisiniz.

Saçlarınızı Şımartacak Doğal Bakım Yağları!
20 Cevap