1 ay

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey

Philips

Birbirinden leziz yemeklerle dolu sofralara hepimiz bayılıyoruz. Ama ne yazık ki,”lezzetli yemek eşittir çok yağ” demek! 😞

Ramazan'da bu durumu değiştirmeye hazır ol! Hedefimiz, minimum yağ ile maksimum lezzete ulaşmak!

“Sevdiğim lezzetleri nasıl daha sağlıklı hazırlayabilirim?” diyenler için her şey burada! Görüşünle bize katılmayı unutma. 🤞

Yorumlarınla ve like’larınla diğer KScanlar’a destek ol.

1. “Keşke yemeye doyamadığımız kızartmaları çok daha az yağ ile hazırlayabilsem” diye düşünürler.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Çok daha az yağ ile leziz kızartmalar yapmak artık mümkün, keşfetmeye hazır ol!

2. Sadece kızartma yaparken değil; yemekleri kavururken, pişirirken ve ızgara yaparken de daha az yağ kullanmanın bir yolunu bulmaya çalışırlar.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Artık, bu kadar çok yağ kullanmana hiç gerek yok, “nasıl?” diyorsan önerimizi bekle!

3. Daha az yağ kullanırken, lezzetten ödün vermek onlara göre değil! Pişirdikleri tüm yiyeceklerin dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık olsun isterler.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Az yağ ile çok lezzetli yiyecekler yapmanın yolunu keşfet!

4. Üstlerine ve eve sinen yağ kokusundan çok rahatsız olur, bu kokuyu önlemenin yollarını arayıp dururlar.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Yağ kokusu tarih olsun istiyorsan doğru yerdesin!

5. Bütün bir tavuğu bile hiç bölmeden pişirebilecekleri XXL bir alana ihtiyaç duyarlar.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Bütün bir tavuğu bile hiç bölmeden pişirebilmek istiyorsan sona kadar bekle!

6. Yemeklerinin hemen soğumasından hiç hoşlanmaz ve “Yemeklerimi sıcak servis edebilmek benim de hakkım” diye iç geçirirler.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
Uzun süre sıcak kalan yemeklerin sırrını öğrenmeye hazır mısın?

7. Dondurulmuş patates, et, balık, bütün tavuk… Yalnızca bir düğmeye basarak yemeklerine uygun sıcaklığı ve pişirme süresini ayarlamanın hayalini kurarlar.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
“Bunlar beni anlatıyor” diyorsan üzülme!

Philips Premium Airfryer XXL ile bu Ramazan'da sevdiğin lezzetler çok daha sağlıklı olsun; şimdi incele! 💚

Philips Premium Airfryer XXL, en sevdiğin yiyecekleri çok az yağ kullanarak veya hiç yağ eklemeden pişirmek için sıcak havayı kullanır; böylece %90'a kadar daha az yağ* ile kızartma işlemi gerçekleştirebilirsin. Daha az yağ ile bol yağda kızartılmış gibi leziz ve çıtır çıtır sonuçların tadını çıkar.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey

Patates kızartmasından tavuk yemeğine, köfteden ekmeğe, kekten et yemeklerine birçok lezzeti sağlıklı pişirmek artık çok kolay! Daha fazlasını öğrenmek için hemen tıkla!

Daha az yağ ile lezzetli yemekler yapmanın yolunu öğrendiğine göre söz senin! Philips Premium Airfryer XXL hakkındaki düşüncelerin neler?

*Klasik Philips fritözde hazırlanan taze kızartmalarla karşılaştırılmıştır.

Sevdiği Lezzetleri Sağlıklı ve Pratik Bir Şekilde Hazırlamak İsteyenlerin Aklını Kurcalayan 7 Şey
388
481
Görüşünü yaz

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • AtomunÇekirdeği
  Philips Premium Airfryer XXL ile yağlı şeylere bayılan ama yağdan korkan herkes için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Hangimiz yağlı kızartmalara ölüp bitmiyoruz ki :) ama işte kilo diye bir gerçek ve sağlık gibi önemli bir konuda minumum düzeyde yağ kullandırması üstüne lezzetinden hiç bir şey kaybetmesi ise muhteşem bir ürün haline getiriyor.

  Yağlı kızartmalar artık korkunuz olmasın çünkü Philips Premium Airfryer XXL size destek olmaya geldi. ❤
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

388480
 • _BeBeRuhii_
  Bu zamanda sıvı yağın pahalı olduğu zamanda 1 kaşık yağ ile büyük tasarruf ve sağlık özellikle ramazan geldi yemeklerde aşırı yağ kullanamadımız zamanlar onca saat açlıktan sonra hafif mideyi yormucak ağır gelmemesi şart hemde şapşart. En sağlıklısı en güzeli kesinlikle kullanmanızı öneririm hem zamandan tasarruf hem bütçeden hemde sağlıktan yana artısı çok.
 • experienced16
  .

  Aşırı yağ tüketimi ve sağlıklı yağların evlerde yanlış kullanımı sebebi ile trans yağ riski ortaya çıktığı için kızartma benzeri ürünlerin tüketimini bıraktık.

  Nazik ev sahip ve sahibelerini dışarıda tutarak yazıyorum, yemek için konuk edilmek istendiğimizde Bunu kesinlikle davet sahibine iletiyoruz.

  .
 • nghtskip
  hilips Premium Airfryer XXL ile yağlı şeylere bayılan ama yağdan korkan herkes için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Hangimiz yağlı kızartmalara ölüp bitmiyoruz ki ama işte kilo diye bir gerçek ve sağlık gibi önemli bir konuda minumum düzeyde yağ kullandırması üstüne lezzetinden hiç bir şey kaybetmesi ise muhteşem bir ürün haline getiriyor.
 • xKimMiyimx
  Fazla yağlı yemekler ya da yağ çeken kızartmalar benim iştahımı kaçırıyor. Ayrıca yemek yaparken üzerime sinen kokulardan da oldukça rahatsız oluyorum. Bu güzel ürün tam da benim ihtiyacima yönelik. Çeyizim için güzel bir parça olur. Hatta ceyizimin en nadide parcasi bile diyebilirim.
 • ilaydacnr
  Şahsen ben bir süredir sağlıklı beslenmeye çalışıyorum fakat Ziya konusu hem sağlık hem maddiyat olarak çok fark edecektir Bu müthiş ürünü aldığımız fiyata ayda aldığımız yağın beşte birini aldığımızı varsayarsak ve bu paraları sağlık kutusuna atarsak ver bu ürünü alırsak bence gayet mantıklı.. Yani hemen alınıp sağlıktan ödün vermeden tasarruf diyorum ❣️❣️
 • Grandiflora
  Teknolojinin nimetleriyle bizi buluşturan Philips'e teşekkürler 🥰. Artık hem sağlıklı hemde lezzetli yemekler yapmak çok daha kolay. Ayrıca büyük hazneye sahip oluşu ekstra hoşuma gitti.
 • Bsrammm
  Ay bu Philips Premium Airfryer XXL olay oldu :)) Nasıl mı? Babamla, anneannem reklamlarda görmüş beğenmişler. Babam diyor ki sen al, anneannem de sen al diyor. Takılıyorlar birbirlerine :) iş bana kaldı ben alacağım bitecek :))
 • Onuradr
  Ampüllerden ve lcd panellerinden en iyisi olan firmadır. Özellikle ampül. Bu konu da çıkarttıkları ürünün kalitesini sorgulamam asla. Sadece fiyatı ülke şartlarında biraz daha uygun olsa çok iyi olurdu.
 • Yaa bu harika bir şey ben aldım. Gram pişman olmadım. Üstelik bu markadan aldım. Sadece patates kızartması için almıştım. Ama onun dışında her işe yarıyor. Harika bir şey. Şimdi görünce çok mutlu oldum. Bu makine💕ben
 • Philips Premium Airfryer XXL gibi güzel bir ürünün tamda yağlarda fiyat artışı varken hayatımızda olması bir nimet bence.🥰 yemek yaparken yağ da elimin ayarı yok bu tam benlik bir urun olmuş.
  • INewMomI

   Kesinlikle kaçırma bulduğun ilk mağazadan al. Ne koku var ne başka bir şey.

  • bencede katılıyorum bu fırsat

 • mranonim123
  evet Philips, her geçen gün yeni fikirleri ve yeni buluşları ile artık alıştığımız sorunlara resmen devrim cevaplar veriyor.
  bu fritöz de galiba alışılmışın dışında bir seçenek verecek bizlere
 • Senrcpv
  Philips ürünlerine zaten bayılıyorum... Bir de kızartma yaparken ölesiye korktuğumu göz önünde bulundurursam, alınacaklar listeme çoktan bir madde daha eklendi😍😍
 • Portakallmavi
  Bunu bi koreli kızda görmüştüm ama markası başkaydı ve kruvasan yapıyodu birde onlarda bu makinenin pişireliceği ürünler satılıyo zaten bizde market kıtlığı var
 • Melek0123890
  Böyle bir özellik olup lezzetli olduğunu bilmiyordum. Evde kalma sürecin de çok kilo aldım taaa ki bu gönderiyi görene kadar. Evlendiğimde ilk alacağım şeylerin arasındaaa👍👍👍
 • GünesiBaglasamAya
  Philips Premium Airfryer XXL Mini fırın gibi Görünütüsü, şık bir ürün üstelik fırın kadar yer kaplamaz. Her yerde taşırım bunu kullanışlı bir ürüne benziyor. Teşekkürler philips.
 • yalansizolmaz35
  Teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerekiyor hele de böyle sağlıklı bir ürünle hem hayatınıza giten yağ oranını azaltıp hem yağ sarfiyatını azaltıp ekonomi yapabiliriz
 • Sesindekuşlaryaşıyor
  İdeal yağ ile sağlıklı yemekler yapmak bu fritözlerle kolay görünüyor. Fiyat artışını göz önünde bulundurarak hesaplı işler ortaya çıkarabiliriz
 • Az yağ ile saglikli yiyecekler yapmak bu fritozlerle çok kolay. Yaglardaki fiyat artisinida dusunursek akillica bir alisveris olabilir
 • Philips sen bir harikasın 🌺 Mükemmel bir buluş. Kesinlikle harika fikir. Az yağ, daha sağlıklı yemekler. Bunu denemek lazım.
 • porselen-bebek
  Son 6 aydır ağzıma kızartmanın k'sini bile koymadım ama bu bir kaşık yağ ile kocaman yemekleri lezzetli pişiren bu cihazların hastasıyım. Kocaman tavuğu içine atacağım ve kızartıp sunacak öyle mi? WOOOWWWW! Bayaa iyiymiş. Başka sebze yemekleri ya da sulu şeyler de yapabilir mi acaba bi bakmam lazım merak ettim.
 • Aşşolaşaşak
  Mükemmel ya. Yağlı yemeklerden oldum olası rahatsız olmuşumdur. Philips Premium Airfryer XXL tam bana göre!
 • kedili_prenses
  Patates kızartmasını çok sevip az yağ tüketmek isteyen biri olarak buna bayıldım. Hemen gidip inceliyorum, sanırım kendimi tutamayıp alabilirim haha.
 • brownie_milk
  Philips Premium Airfryer Fritöz şahane bir konu şahane bir seri ile karşımızda. Yıllar önce kullandığım fritöz adeta kurtarıcım gibiydi. Ama bu serisine bayıldım öncelikle belirtmek isterim. Kızartma sevenlerin ayrıca sağlıklı versiyonunu yapabileceği , mutfakta yerini almasını gereken bir ürün. Sadece bir kaşık yağ ile harika lezzetler, sağlıklı lezzetler yapmak çok mümkün. Sağlıklı beslenmeye dikkat edince ve hayat tarzımı sağlıklı beslenme ile yapınca tamamen gözümden kalpler çıkaran bir ürün oldu. O zaman sağlıklı yemekler yapmaya vakti kendimize kullanmaya. Harikasın Philips🥰
 • biradetmehmet
  Philips Premium Airfryer XXL dikkatimi çekiyor zaten ama Şu an biraz elim dar fakat çok cezbedici bir ürün
 • Sortieee
  Harikasın Philips. Sizinle çalışıyorum bazen öğlen yemek saatine denk geliyorum harika yemekler cikartiyorsunuz :)
 • __Charming__
  Kızartmayı çok seviyorum ama yağlı olduğu için az yemeye dikkat ediyorum. Aslında almayı düşünebilirim.
 • __AmouR_
  Bu işlemlerin hepsini hatta yağsız olarak fırında da yapabiliriz. Ben her zaman bu şekilde yaparım tavsiye ederim.
 • AğırAğabey
  Valla iyi yerim ama hiç pişiremem. Zevk de almıyorum. Bı durumu eleştirenleri de kınıyorum. Zevk alanlar yapsın biz de yiyelim. Her film izlemeyi seven film çekmek zorunda mı?
 • jasminci
  Diyet hayatı yaşayan biri olarak özellikle yağlı ve kızartma tarzı besinlerden uzak duran biriyimdir. Ama alternatif olarak yağlı kağıtta fırında pişirilen ürünlere gerekirse çok az bir miktar tereyağı ile pişirmeleri oldukça sağlıklı bir yol olur. Isıtmak gerektiğinde maksimum beş dakika içinde bunu yapıp daha sağlıklı şekilde beslenebilirler diye düşünüyorum.
 • XxXxXyYyZz
  Philips Premium Airfryer XXL ile yağlı şeylere bayılan ama yağdan korkan herkes için adeta bir kurtarıcı diyebiliriz. Hangimiz yağlı kızartmalara ölüp bitmiyoruz ama işte kilo diye bir gerçek ve sağlık gibi önemli bir konuda minumum düzeyde yağ kullandırması üstüne lezzetinden hiç bir şey kaybetmesi ise muhteşem bir ürün haline getiriyor.
 • balyazıcı
  Çoook süper bir yazı olmuş. Hem lezzetli hemde sağlıklı e bide yapması pratik. İnsan başka ne ister ki.😋
 • kubrasnll
  Sevdiğim lezzetleri sağlıklı ve pratik bir şekilde hazırlamak istiyorum evet ama aklımı kurcalayan 7 şey yok!
 • preyso
  Her eve lazım gerçekten. Sağlıksız diye bu güzel şeylerden maalesef uzak kalıyoruz ama bunun sayesinde rahatlıkla tüketilebilir.
 • kirmiziAyy
  Bu harıka bışı 👌🏻Benım arkadaşımda da vardı buna benzer bışı cok az yağla cok güzel şeyler yapıodu kafaya koydum bende alıcam 😬
 • Efulimsii
  Ne kadar az yağlı olursa o kadar içim rahat yiyorum yemekleri o yüzden önceliğim az yağlı yemekler.🙂
 • Lololovava
  Hem az yağlı hem lezzeti aynı olacak hem de kokusu yayılmayacak. Bu durum artık Philips Premium Airfryer XXL ile mümkün. Philips Premium Airfryer XXL gibi güzel bir ürünün tamda yağlarda fiyat artışı varken hayatımızda olması bir nimet bence.🥰 yemek yaparken yağ da elimin ayarı yok bu tam benlik bir urun olmuş.
 • musicalower1
  Evet çok güzel bir ürün ama ben fiyatını çok merak ediyorum onca işi yapan bu makinenin değeri ne kadardır acaba
 • GözdeÖA
  Evettt almak istediğim bir ürün. Çoğu şeyi pratik ve az yağlı şekilde sağlıklı hazırlamak güzel. Alınacaklar listemde kendisiii 👍
 • Sadece_Erdem
  Ben şahsen sevdiğimiz tatların emek verilmeden pratik yollarla lezzetli olduğuna inanmıyorum.
 • UgROzcN
  Philips Premium Airfryer Fritöz güzel teknoloji evlerde kolaylık
 • merry_m
  çok yağlı olursa bir yemek o kadar güzel oluyor galiba
 • AnonimÇar
  Günün ortasında canımız çekti yahu... Biz de yararlanalım bari, hemen koşup aldıralım bizim valideye
 • antidepresanboy
  beni anlattı sanırım ilk madde keşke daha az yağ ile hazırlayabilseydim
 • KaraKartal50
  Patates kızartması
  Lahmacun
  İskender
  Kola
  Bunları daha az zararlı yiyebilsem keşke
 • varmiy
  Selamlar,

  Philips gerçekten çok geniş kapsamlı marka. Çocukluğum da ki bilgisayarımın monitörü idi. Hiç unutmam. Onun dışında jiletlerinide beğeniyorum. Süpürgeleri bile var. Neyin yok Philips :D?
 • Sesiztim
  Philips Premium Airfryer XXL gibi güzel bir ürünün tamda yağlarda fiyat artışı varken hayatımızda olması büyük bi şans bence.🥰 yemek yaparken yağı fazla koyuyorum elimin ayarı yok bu tam benlik bir şuanda siparişi verdim o yağlar daha ziyan olmicak
 • DanielsJack
  Benim için sağlık herşeyden önemli. Az yağ ile çok şey yapabileceğim aletler mevcut.
 • dimitri35
  Böyle bir zamanda böyle imkanları üretip bizlere sunan Philipse sonsuz teşekkürler
 • kralkaan34
  çok kullanışlı az yağla kızarmatma yapmak çok güzel
 • benfavor
  Philips Premium Airfryer Fritöz şahane bir konu şahane bir seri ile karşımızda. Yıllar önce kullandığım fritöz adeta kurtarıcım gibiydi. Ama bu serisine bayıldım öncelikle belirtmek isterim. Kızartma sevenlerin ayrıca sağlıklı versiyonunu yapabileceği , mutfakta yerini almasını gereken bir ürün. Sadece bir kaşık yağ ile harika lezzetler, sağlıklı lezzetler yapmak çok mümkün. Sağlıklı beslenmeye dikkat edince ve hayat tarzımı sağlıklı beslenme ile yapınca tamamen gözümden kalpler çıkaran bir ürün oldu. O zaman sağlıklı yemekler yapmaya vakti kendimize kullanmaya. Harikasın Philips
 • sude059
  Mükemmel ya. Yağlı yemek çok sevmem ama harika bence.
 • Akbey_52
  Vallahi 2 domates 1 yumurta 1 tane 10 yapıyorum Oh yan gel Osman yat yani mehemenin yerini hiçbir şey tutmaz
 • MeriçBerk
  Gerçekten kızartma eşittir ya ama bu ürün anladığım kadarıyla çok az yağ alıyor harika bu ya bir de günümüz şartlarında sıvı yağ çok pahalı gerçekten mükemmel bir ürün olmuş philipsi hep beğenmişimdir zaten
 • Half_Pie
  Çok kızartma yapanlar 1 senede yağdan yaptığı tasarrufla parasını çıkartır 😄😄😄
 • StayClimax
  Philips ne aldıysam uzun süre kullandım cidden, kaliteli firma
 • Kbamybama
  Her ürünü çok güzel sağlam daynıllı bu yüzden sürekli bu markayı kullanırım
 • Barbarbeku
  yani özelliklede şu dönemde az yağ en iyisi çok güzel bi konuya değinilmiş
 • Ardavezeynep10
  Denenebilir Philips bu yönde bir ürünü olduğunu ilk defa duyduk
 • Wolf-man
  Az yağ kullanmak sağlığımız için önemli. Güzel bir ürüne benziyor
 • Her eve lazım gerçekten hem daha sağlıklı hemde çok pratik
 • Daha Fazla (808)
YÜKLENİYOR...