1 Numaralı Sir Ağda Markası Remove'yi Deniyorum!

MaxwellinDinozoru

Merhabalar. Son zamanlarda çok sevilen ve pürüzsüz vücuda sahip olmak için tercih edilen Remove ağda bantlarını deniyoruz bugün. ❤ Remove'yi tercih etmeyi düşünen kızlarımıza da yardımcı olmak istiyorum. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir ürün. Ağda tercih etmeyenler için Remove'nin tüy dökücü kremi de mevcut.

1 Numaralı Sir Ağda Markası Removeyi Deniyorum!

Öncelikle buradan @KizlarSoruyor ekibine teşekkür etmeden geçmek istemiyorum aşırı hızlı bir şekilde geldi kargom. Harika paketlenmişti. Kargonun içerisinden Remove'nin çantası içerisindeki sir ağda bantları,tüy dökücü krem ve bu şirin nota da bayıldım. Dilerseniz Remove'yi tanıyalım.

1 Numaralı Sir Ağda Markası Removeyi Deniyorum!

Remove Sir Ağda Vücut Bantları🍃

1 Numaralı Sir Ağda Markası Removeyi Deniyorum!

Remove sir ağda bantlarının içerisinde 20 adet vücut bandı, ağda sonrası temizleme mendili ve en önemlisi benim en bayıldığım özellik olan ağda öncesi temizlik mendilleri mevcut. Bu ağda öncesi temizlik mendilleri çoğu ağda markasının içeriğinde bulunmuyor. Pain-less mendiller, ağda öncesinde, ağda yapılacak bölgeyi uyuşturur ve acıyı sıfıra indirir. Kızarıklık, tahrişe engel olur. Ağda sonrası mendilleri ise oldukça yağlıydı asla kuru değildi tek seferde ağda yaptığınız bölgeyi temizliyor.

Remove Yüz Bölgesi İçin Ağda Bantları🍃

1 Numaralı Sir Ağda Markası Removeyi Deniyorum!

Remove'nin yüz için tasarlanmış olan yüz ağda bantları: paraben, şeker, mineral içermiyor. Özellikle dudak üstü tüyleriniz için kesinlikle 1 numara! Asla acıtmıyor. Dudak üstü bölgesi için ilk defa ağda yapıyor iseniz ağda bandını iyice ısıtıp yapıştırın, tüylerinizin çıkış yönünün tersine doğru hızlıca çekin. Remove; en ince, kısa tüyleri bile kolaylıkla alıyor. Bu arada yüz için olan bantları direkt denedik bu yüzden mendili ve içeriği az görünüyor görselde.

Remove'nin yüz için ağda bantlarını annem ile denedik annem daha önce Remove'yi kullanmamıştı ve bayıldı bu ürüne. Tüyleri kökünden alıyor asla kırılma yapmıyor, pürüzsüz, tertemiz yapıyor alınan bölgeyi asla tahriş etmiyor.

Remove Tüy Dökücü Krem🍃

1 Numaralı Sir Ağda Markası Removeyi Deniyorum!

Remove'yi daha önce kullanmıştım fakat tüy dökücü kremini ilk kez kullanıyorum. İlk başta kokusu asla rahatsız etmiyordu, biliyorsunuz ki genellikle tüy dökücü kremlerin kokusu çok yoğun oluyor. İçeriğinde kakao yağı ve E vitamini bulunmakta. Besleyici ve pürüzsüzleştirici içeriğe sahip.

Remove Tüy Dökücü Kremi Kullanımı:

  • Tüpü iyice sıkın ve tüylerin olduğu (nereye uygulamak istiyorsanız) bölgeye iyice sürün. Tüyleri kapatacak kadar sürmeniz yeterlidir.
  • İçeriğindeki spatulanın (görselde mevcuttur) ters tarafı ile tüylei tamamen kapatın.
  • Remove tüy dökücü kremi cildinizde 6-10 dakika arası bekletin. Sonrasında kremi sürdüğünüz bölgeyi spatula yardımıyla iyice temizleyin.
  • Uygulama sonrası duş alabilirsiniz.

Remove hakkında merak edilenleri bu bencemde detaylıca anlattım. Fiyatını merak eden kızlarımız için fiyatıda oldukça uygun. İnternet üzerinden ikili ağda setlerini daha uyguna da alabilirsiniz.

Pürüzsüz cildinle güzelliğine güzellik katman için Remove yanında! 🌹

1 Numaralı Sir Ağda Markası Remove'yi Deniyorum!
15 Görüş