Sizin hesabınızı ödemek istemeyen erkeği erkek olarak görür müsünüz?

Mesela karşı taraf sizinle flört ediyor sevgililik ya da evlilik için görüşüyor tanımak için. İkiniz de çalışıyorsunuz 30 yapındasınız. Size sarkmasına rağmen size öyle pek hediye hatta hiç hediye almıyor öyle ya da hesabı hep eşit ödemeye çalışıyor yani birini ödese diğerinde geri çekiliyor. Ya da işte ısmarlasa da ucuz şeyler alıyor filan. Hep sizi sözleriyle vaatleriyle kandırıyor. Seni şöyle seviyorum böyle değer veriyorum böyle bayılıyorum senle bunu yapalım buraya gidelim sana bunu alacağım diye kadını kandırıp kendine aşık edip sonra ortadan kayboluyor. Hiçbir sözünü tutmuyor. Kadına değersiz ve kıymetsiz hissettiriyor. Kadına hesap ödetiyor. Bu ben ve kız arkadaşlarımın da hep karşılaştığı erkek profilleri biz bu erkekleri hiç sevmiyoruz nefret ediyoruz ama yüzlerce erkek tanıdıysak hepsi gerçekten böyle yani. Ondan hep yalnızız birkaç haftayı geçmiyor çünkü hiçbir flörtümüz erkekler çok odun sevgisiz asla kadına özel hissettirmiyor hissettirse bile yalan ve çok cimriler. Asla para masraf harcamak yapmak istemiyorlar. Kadına sarkıp buluşmak istiyor onda bile kadını ayağına çağırıyor ya da dediğim gibi kaç kere buluşuyor ama bir çiçek bile almıyor.
Güncellemeler
4 ay
Gerçekten bıktım böyle erkeklerden ben hani onlara kitlemiyorum hep diye beni enayi görüyorlar herhalde. Hani ben çantama elimi atıyorum diye bana ya alman hesabı yapıyorlar ya da bana kitlemeye çalışıyorlar hesabı ya da mesela benim hesabı ödese beni ezmeye çalışıyor. Zaten görevi olması gereken bu yani.
Sizin hesabınızı ödemek istemeyen erkeği erkek olarak görür müsünüz?