Harçlık avans kullandım bakiyem eksiye düştü ne oldu böyle?

Gizli Üye

Anlayan biri varsa cevap verebilir mi kyk bursum 1250 tl ve harçlık avans kullandım 925₺ harcadım bu ay az önce 325 tl yatması gerekiyordu ama onun yerine şöylemoldu hesabımda 627 tl var bakiye olarak onu gösteriyor (kendi param) kullanılabilir bakiye olarak da -227₺ gösteriyor neden eksiye düştüm 325 tl yatmayacak mı bana ne oldu böyle?

Güncellemeler
1 yıl
Şimdide baktım 1947 tl olmuş benim kendi param 627 di sadece 325 yatacaktı neden fazla yattı bu para? Bi dahaki ay mı kesilecek kullanılabilir bakiyede ise 1022 tl yazıyor
Harçlık avans kullandım bakiyem eksiye düştü ne oldu böyle?