İhtiyaç kredi̇si çekti̇m ve kullanmadım. Ödemek zorunda mıyım?

Gizli Üye

Ben bir bankada hesap açtım ve 20K ihtiyaç kredisi çektim 12 ay vadeli. Bu parayı daha hiç kullanmadım ve üzerine 600₺ karta para yatırdım yaklaşık 300₺ kredi kullandırma sigorta vs bir şeylere kestiler. Ben bu krediyi daha hiç kullanmadım hesap kesim tarihine kadar hiç kullanmazsam hesap kesim tarihinde yine faiz vs bir şey ödemem gerekiyor mu? Hiçbir bilgim yok bu konularda yani sonuçta onların hesabıma yatırdığı paraya hiç dokunmamış oluyorum yine de ödemek zorunda mıyım herhangi bir ücret?

İhtiyaç kredi̇si çekti̇m ve kullanmadım. Ödemek zorunda mıyım?