Bu hafta sonu toplam ne kadar para harcadınız, neler yaptınız?

Mehlay

abi dışarıya ayak basman kafadan 200-300 cidden dgfjdghfd ben sadece dün dışarı çıktım, arkadaşlarla zaman geçirdim. toplam herhalde 400 falan harcadım. ya siz bu hafta sonunu nasıl geçirdiniz ve ne kadar harcadınız?

Bu hafta sonu toplam ne kadar para harcadınız, neler yaptınız?