Türkiye yabancılar için çok ekonomik bir ülke mi?

OzgurGüneş

Türk lirasının değer kaybetmesi ile Euro ve Dolar'ın aşırı değerlenmesi alışveriş için Edirne’ye akın eden Bulgaristan vatandaşlarından sonra Gürcüler'de Artvin’e akın ediyor. Sarp Sınır Kapısı'nı boş bavullarla geçen Gürcüler, tıpkı Bulgarlar gibi alışverişin ardından dolu valizlerle ülkelerine geri dönüyor. Öte yandan AB ülkelerinden akın akın bir tatilci akını var özellikle başta Almanya ve İngiltere'den her gün onlarca uçak ile Türkiye'nin turizm cennetlerine tatil için geliyorlar 2 yıldızlı bir apart daire günlüğü en ucuzu 1500 TL, kiralık yüzme havuzlu villalar bile günlüğü 4000 - 5000 TL olmasına rağmen zira 5 yıldızlı otellerin hiç birinde eğer daha önceden bir rezervasyonunuz yoksa yer yok!

Türkiye yabancılar için çok ekonomik bir ülke mi?
Evet kendi insanımız alamıyor ama yabancı her istediğini alıyor!
Ülkemizde %10 kesim harici herkes zorunlu harcamalar dışında para harcamıyor!
Diğer (Açıklayınız)
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Türkiye yabancılar için çok ekonomik bir ülke mi?