Temmuz'da, Türkiye'de en çok İstanbul Gaziosmanpaşa'da kiralar arttı. Ne kadar kira ödüyorsunuz?

Kiz_Kişisi
Hepsiemlak Temmuz 2021 Emlak Endeksi’ni açıkladı. Türkiye'de en çok İstanbul’un Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Beyoğlu ve Başakşehir ilçeleri, Yalova Merkez, İzmir’in Foça ve Çiğli ilçeleri, Antalya’nın Döşemealtı ilçesi ve Konya’nın Selçuklu ilçesinde kiralar artış gösterdi.
Temmuz'da, Türkiye'de en çok İstanbul Gaziosmanpaşa'da kiralar arttı. Ne kadar kira ödüyorsunuz?