Milli Piyango'dan online bilet aldım. Kazanırsam ikramiyemi nasıl değerlendirebilirim?

Funda_a
Merhaba herkese..🖐️
Milli Piyangodan online bilet aldım. Kazanırsam ikramiyemi nasıl değerlendirebilirim?
Nereden geldiyse aklıma bayram arifesinde Milli Piyango biletini almak istedim. Her yer kapalı olunca ne yapayım diye düşününce online aklıma geldi. Resmi sitesine girdim. Üye olmak gerekiyormuş. İlk kez TC Kimlik No vererek üye olunan bir yer gördüm.

Neyse üye oldum. Para yüklemek gerekiyormuş. Mobil Bankacılık tan 50 TL yükledim. Siteye tekrar görünce 50 TL yi görebiliyorsunuz zaten. Bileti kendiniz seçebiliyorsunuz ya da rakamları kendiniz belirliyorsunuz. Kendi seçtiğim sayılarda bilet yokmuş ne yazık ki.

Tam, Yarım ve Çeyrek seçeneklerinden tanesi 20 TL den 2 adet çeyrek bilet seçtim. 3 Lira masraf olarak kesti. Kalan 7 liraya da kazı kazan oynadım. Çıkmadı bir şey tabi ki. 🙂
Milli Piyangodan online bilet aldım. Kazanırsam ikramiyemi nasıl değerlendirebilirim?
Profilimde biletleri ve çekiliş tarihini görebiliyorum. Bu arada çekiliş günü 23 Temmuz. Yani yarın. Sonra aklıma geldi. Ben eğer ikramiye kazanırsam nasıl alacağım. Hesap numarası yok. Hani resmi site olmasa dolandırıldım mi diyeceğim ama olmaz o kadar da herhalde.

Kazanırsam hayalimdeki mor renkli vosvos beetlae arabayı alıcam. Bu niyetle aldım zaten. Çalışarak alamayacağımı iyice anlamış durumdayım 😊

Online Milli Piyango biletine ikramiye çıkarsa nasıl alırım?

Peki sizin bu konuda tecrübeniz veya fikriniz var mı?

#funda
Milli Piyango'dan online bilet aldım. Kazanırsam ikramiyemi nasıl değerlendirebilirim?
48
4
Görüşünü yaz