Açlık sınırı 3 bin 414 liraya, yoksulluk sınırı ise 11 bin 680 liraya yükseldi. Aç mısın, yoksul mu?

Empathetic
Dört kişilik bir ailenin dengeli ve sağlıklı beslenebilmesi için bir ayda harcaması gereken para, Nisan ayında 18 lira daha artarak 3 bin 414 liraya kadar çıktı. Yoksulluk sınırı ise 11 bin 680 liraya kadar yükseldi. Açlık sınırı 2826 TL olan asgari ücretin 588 TL üzerine çıktı.
Açlık sınırı 3 bin 414 liraya, yoksulluk sınırı ise 11 bin 680 liraya yükseldi. Aç mısın, yoksul mu?
Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonomi/aclik-siniri-3-bin-414-liraya-yukseldi-6396952/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_campaign=dahafazlahaber
Yoksul
Diğer
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Açlık sınırı 3 bin 414 liraya, yoksulluk sınırı ise 11 bin 680 liraya yükseldi. Aç mısın, yoksul mu?