#KIZGİBİ

Orkid

Sevgiliniz regli dönemindeyken gecenin bir yarısı arasa ve çikolata istiyorum krize girdim dese, alır mısınız?

Malum özel günlerin de her kadın çikolata krizine girer, saati dakkası belli olmaz, yemessek şekerimiz düşer.Sevgiliniz regli dönemindeyken gecenin bir yarısı arasa ve çikolata istiyorum krize girdim dese, alır mısınız?

0|9
47121

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 47

• Kesinlikle yatağından kalkar üşenmeden gider açık bir marketten ETİ KARAM alır bir kaç tane bana getirir

1|0
    0|0
  • Erkekler regl olmuyorlar ama tatlı krizine girsem sevgilimden istesem alır ama istmem ondan bunu...

1|0
    0|0
  • Hamile olsam belki de ama bu şekilde sanmıyorum alacak erkeğin bana denk geleceğini 😊

1|0
    0|0
  • Market 2 dkklik mesafede, kendim alirdim istemem 👀

1|0
    0|0
  • Almam gece gidip çikolata alamam ona. uyusun gündüz yesin.😂😂

1|1
    0|0
  • Alır eşim. Bir kere canım gece dondurma istemişti. Kıştı mevsim. Gece 12 de gitti aldı geldi aşkım

1|0
    0|0
  • Benimki almıştı her zamanda alıyor çok anlayışlı o konularda

1|0
    0|0
  • Şaka mi bunu sevgiline söyleyecek kadar kafasi güzel mi o insanın hadi eşin neysede yani anlarlr sonuçta hic hos degil

0|1
    0|0
  • Ben erkek olsam almam net. Şımarık kadına hiç tahammülüm olmaz:))

0|0
    0|0
  • Böyle önemsiz birşey içinn kimse rahatsız edilmek istenmez. O yüzden çikolata için rahatsız etmem. Her zaman evde bulundururum oldu bitti 😁 ama istesemde gidip alır

0|0
    0|0
  • bir kadin olarak diyorum. Almasin gidip kendisi alamiyor mu?

0|0
    0|0
  • Bir kadın olarak diyorum almasın kardeşim ne alaka ben gider alırım gidemeyecek kadar kötüysem yatar uyurum

0|0
    0|0
  • Çok istiyorsa tedarikli olsaymış.
    Yazık sevdiğine.

0|0
    0|0
  • hiçbir özel günümde çikolata krizim tutmuyor aksine tuzlu şeyler yiyorum,))

0|0
    0|0
  • Alıyor sevgilim almayınca çünkü kedimi sütlü çikolata olarak görüyorum ısırasım geliyo😂

0|0
    0|0
  • Sevgilim regl olursa ben krize girerim ama gülme krizine 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Alırlar kesin.😄

1|2
    0|0
  • O dönemde almamayi gozel alıyosa bravo yani dkdkrn

1|1
    0|0
  • Erkekler regl olmadığı için kizlar rahat 😅

1|0
    0|0
  • Almak zorunda

1|0
    0|0
  • Alır benim aşkım bence, umarım :D

1|0
    0|0
  • alsın fhxjxjdk

2|0
    0|0
  • Alamam valla uykumu bölemem hiç

1|0
    0|0
  • Alır mısınız erkekler?

1|0
    0|0
  • Almazlar ya :D

0|0
    0|0
  • Eşime söylesem alır regl olmama gerek yok

1|1
    0|0
  • Düşünceliyse alır

1|0
    0|0
  • Bana çikolata getirmeyen sevgiliyi neyleyim? :D

1|0
    0|0
  • Alırım tabi kiii

1|0
    0|0
  • Almam. :D

1|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    17

Erkekler Ne Diyor 121

• Gece gece gidip bir şeyler yetiştirecek kadar ciddi bir şey değil bu abartmayalım bence. Gerektiğinde erkek ona göre davranmasını bilir ama bu kadar nazlanmak bence gerçekçi değil aynı trip atmak gibi bir olay bu da, maksat erkeğe bir şeyler dayatmak dediğini yaptırmak falan

1|0
    0|0
  • İki elim kanda olsa derhal alırım ne demek.. Sevgi bu işte aslında.. Hamilelik dönemibir regli dönemi iki hanımlara gereken ilgi gösterilmeli..

1|0
    0|0
  • Alırım kendime de beyaz çikolata alırım sonra sarılıp onu severek öperek de uyuturum :)

2|0
    1|0
  • Almam çünkü zaten gündüzden almış olurum :)

Sevgiliniz regli dönemindeyken gecenin bir yarısı arasa ve çikolata istiyorum krize girdim dese , alırmısınız?

1|0
    0|0
  • O söylemeden çikolatasını hazır etmişimdir ben belkide.

1|0
    0|0
  • Ben ona evde çikiletya yapatım amaaaaağa kıymetini bilirse🙂

1|0
    0|0
  • Babası alsın babası da bana çikolata alır alırsam değer mi değmez şimdilik :D babası biraz dssaklı birisi :D

1|0
    0|0
  • alırım almanyadan getirtirim icabında çikolatasız kalmasın benim kuşum.. oyyyy yerim onu

1|0
    0|0
  • İstediği çikolata olsun be elimle yediririm sonra yüzüne gözüne çikolata sürer yalarım

1|0
    0|0
  • İyi ve kötü zamanlarında yanında olup, ona kendini iyi hissetmesi için destek olmam lazım. Alırım tabi

1|0
    0|0
  • Mutfakta 3. Çekmeceyi aç oraya koydum ben 🤣🤣🤣 Seninle mi uğraşayım gecenin bir vakti

1|0
    0|0
  • Alırım tabi elbet benimde birşeylere krizim tutar 😀

2|0
    0|0
  • sen simdilik küp sekerle idare et ben sana sabah döncem derim 😕

2|0
    0|0
  • O geceye kalmaz zaten öncesinden hazırlamış olurum hepsini 😅

1|0
    0|0
  • Ya kız ailesi ile birlikte yaşıyorsa ailesine ne diyecek? Sevgilimin regl dönemi geldi de ona çikolata alıp vermem lazım mı diyecek. :)

0|0
    0|0
  • her zaman evde bulundurmak lazım. Yoksa sırf bu yüzden gidip almam

1|0
    0|0
  • Almam çünkü bu gibi durumlar için yedek stoğum olur 😊

1|0
    0|0
  • Vallahi beni ararsa/ararsanız ne yapar eder bulurum sevgilime ellerimle yediririm canım 😘😚😎

1|0
    0|0
  • alınmaz mı alırım tabi sevgili olmak bunu gerektirir

2|0
    0|0
  • Bikeresinde istemişti bana götürmüştüm o günde arkadan vermişti. testislerim hep kan olmuştu😖

0|0
    0|0
  • sonuçta sevgilimse en değer verdiğimdir ve tabikide alırım neden almyim

1|0
    0|0
  • Hemcinslerin uzaya çıkıyor at nalı kalk kendin al derim.

0|1
    0|0
  • Hiç en ufak sorun yaratmam gecenin kaçı olursa olsun üşenmeden istediğinin fazlasını bile alırım

1|0
    0|0
  • ben sevgilimle bu kadar detaylara girmiyorum reglinden haberim yok bana söylemez bende zaten merak etmem

0|0
    0|0
  • Alirim cikolatayi bulmaktan kolay ne var en yakin benzinligin marketinde

1|0
    0|0
  • Hayır. Binlerce yıldır kadınlar adet oluyor ama ne hikmetse sanki son 50 yılda bir tek bu jenerasyon olmaya başlamış gibi davranıyorlar

0|0
    0|0
  • Kaç gündür regl soruları görmekten midem kalktı. Ne reglmış arkadaş. Oluk gibi akıyor.

1|0
    0|0
  • O demeden zaten bilirim ozel gununde oldugunu ve cikolatalarim hazir beklerim beklerdim yani 😊

2|0
    0|0
  • Aldık almadık mı neler neler ama boş işte bir şey olmadı mı olmuyor

0|0
    0|0
  • Alabilecek imkan içindeysem alırım, işi gücü bırakıp çikolata götüremem.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    91

Benzer Benceler

Yükleniyor...