#KIZGİBİ

Orkid

Kızlar, Kız kardeşim ilk adetini gördü, ne yapmalıyım?

Kız kardeşim 11 yaşında ve ilk adetini gördü. kendisinden 11 yaş büyük bir abi olarak nasıl davranmalıyım, neler yapmamalıyım?
Güncellemeler:
5gün
şu soruyu iğrenç değerlendirdiniz ya diyecek bir şey bulamıyorum. soruyu silme yetkisi olan varsa silebilir ben çevremden cevabını bulurum
5gün
ben mi anlatamıyorum yoksa milletin mi anlayışı kıt çözemedim. erkek olduğum için bu tarz durumlarda kızların psikolojisini bilmiyorum. kırmak, üzmek istemiyorum. soru bununla ilgili. annen yok mu gibi cevaplar geliyor. durumu annem söyledi zaten bana. sadece diğer soruyu anlamış arkadaşlar gibi çikolata al, üstüne gitme, belli etme utanır gibi yol gösterici cevaplar bekliyorum ama gelen cevaplara bak. trollseniz komik değil değilseniz durum içler acısı.

0|0
16

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• Burda kötü bir amacı olmadığı belli 😒 Sonuçta regl döneminde biraz alıngan olabiliyoruz ve onu kırmamak mutlu etmek için ne yapabileceğini sormuş ama cahil toplumumuz bu tür düşünceli davranışlara pek rastlamadığı için hemen yargılamış yine😑 Arkadaşım sen regl dönemlerinde kardeşine çok bulaşmasan iyi edersin eh bide çikolata alırsan mutlu olur 😄

0|1
    0|0
    • 5gün

sorma. sorduğuma pişman oldum. aramız da şu an iyi değil. alırım sorun değil :D teşekkür ederim

• 5gün

Rica ederim, ne demek 😄

• Sen toplu halde majezik stoğu yap eve yeter, extra olarak çukulata, sıcak su torbası felan

0|1
    0|0
    • 5gün

belli etme diyorlar ondan annemle kendisi hallederler gerekenleri ben iletişim kurarken ne yapmamalıyım diye merak ettim

• Üstüne gitme alttan al çikolata falan alıp mutlu edebilirsin ama bildiğini caktirma utanır yazık daha çok kucuk

0|1
    0|0
  • Bence söyleme Bilmiyomus gibi devran söylersen kendini kötü hissede bilir utanır falan

0|1
    0|0
    • 5gün

yok söylemeyeceğim tabii ki de aramız bozuktu düzeltecektim böyle bir durumda gitsem ters tepkiyle karşılaşır mıyım ya da nasıl davranmalıyım diye merak ettim

• Bilmiyormus gibi davran herzamanki gibi yani bilmenden rahatsız olabilir

0|1
    0|0
    • 5gün

yok gidip konusunu açmam zaten. bilmiyormuş gibi davranırım. teşekkür ederim

• 5gün

Yani artk genç kız ollmaya adm atı sayılır daha kibar davranabilirsin artk daha kırılgan olacaktr bundan snra genelde öyle olur

• 5gün

yandık o zaman. aramız bozuktu da düzeltecektim bu durum çıktı sonra. şimdi daha da bozulur diye çekiniyorum :D

• tamam anladım kız kardeşin adet olmuş normal herkes olabilir. Ama sen nereden biliyorsun gelip sana mı söyledi?

0|0
    0|1
  • Hiç bişey yapma ablası olsaydın neyse de abisi olarak bişey yapma

0|0
    0|1
  • Her zaman ki gibu

0|1
    0|0
  • Bir şey yapma bence

0|1
    0|0
  • Annen yok mu?

0|0
    0|1
  • annenize söyleyemez misiniz

0|0
    0|1
  • İyi davran

0|1
    0|0
  • Sana yardımcı olabilirim eğer istersen

0|1
    0|0
    • 5gün

aramız bozuktu. yalan çok söylüyordu bana. ben ona günlük olaylarda, derslerinde yardım etmeye çalışırken falan ya yalan söylemeye ya da ağlamaya yöneliyordu. yanlış anlaşılmasın sert bir abi değilim ama yalanı da sevmem. sayısı çok artınca ben de kızdım buna. o zamandan beri pek konuşmuyoruz evet biraz çocukça bir durum. bu durumdan o da ben de rahatsızız. o çekiniyor o yüzden ben düzelteceğim durumu. normalde 2 dklık iş ama bu durum çıkınca verebileceği tepkileri veya böyle bir durumda nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmiyorum

• 5gün

İstersen mesaj at özelden daha uzun mesaj yazabilirim sana bu konuda ve belki yardımım olur sana

• Normalmiş gibi davran annen anlatabilir ona bu konuyu

0|1
    0|0
    • 5gün

annem anlatıyor tabiki. aramız biraz bozuk da düzeltecektim 1 hafta önce sonra bir şeyler girdi araya erteledim. sonra bu durum çıktı. duygusallığından düzeltmek isterken daha da bozmak istemediğim için böyle bir soru sordum

• annenle görüşsün senle ne işi var

0|0
    0|1
    • 5gün

ne demek ne işi var abisiyim sonuçta. yaş farkından dolayı daha çok 3. bir evebeyni gibiyim. yanlışlıkla üzmek, kırmak istemem

• 5gün

yahu ne iğrenç canım toplumsunuz çözemedim gitti. sorduğuma pişman oldum yemin ederim. bu kadar mide bulandırıcı cevap alacağımı hiç sanmazdım

• 5gün

geri zek a lıyı canım diye çevirmiş ona da iğrenç alınganlık yapma diye yazıyorum

• Hicbirsey yapma

0|0
    0|0
    • 5gün

o yaşta bir kız çocuğu hangi konularda hassas olur, hangi durumlar onu üzer, hangi durumlar sevindirir bunu soruyorum

Benzer Benceler

Yükleniyor...