Bağımlılık Yapan Anime Müzikleri Önerilerim

Wheeinthemood s

Merhaba herkese,

Bağımlılık Yapan Anime Müzikleri Önerilerim

Uzun zamandır bence yazmamıştım sanırım. Anime müzikleri dinlerken aklıma bu bence'yi yazmak geldi. Bunlar tamamen benim düşüncelerimdir isterseniz anime müziklerinden önerebilirsiniz dinlemek güzel olur. Açıkçası benim için yazması zor oldu çünkü liste uzun olmasın diye uğraştım bir animeden bir müzik koyabildim sadece. Ayrıca sıralama yoktur.

SawanoHiroyuki - Scapegoat

Bence'ye favorilerimden biri olan Seraph of the end animesine ait şarkıdan başlayalım. Açıkçası bu animeden şarkı seçmek zor oldu. Orarion ve X.U. şarkıları da güzel isteyenler dinleyebilir bunları da.

LiSA - Gurenge

Bu şarkıyı neredeyse tüm anime izleyenler biliyordur ancak yine de demon slayer animesine ait olduğunu söyleyeyim. İlk sezonun opening şarkısıdır kendisi. Gerçekten bir ara çok fena sarmıştı çıkamıyordum şarkıdan.

Nightmare - The world

Yine çok bilinen anime şarkılarından devam edelim. Death note'un ikinci opening'i aşırı sarmadı açıkçası ancak the world yani opening 1 çok hoşuma gitti dinlemediyseniz mutlaka dinleyin.

Kumiko Noma - Lilium

Normalde pek opera şarkılarını dinlemem ancak lilium gerçekten benim favorilerimden biri. En iyi openinglerden biri olabilir dinleyince seversiniz diye tahmin ediyorum. Bilmeyenler için Elfen lied animesine ait bu şarkı.

Toru Kitajima - Unravel

Henüz Tokyo Ghoul animesine başlamamış olsam da (mangasının ilk birkaç cildini okudum animesini en kısa zamanda izleyeceğim) bu şarkı beni kendine hayran bırakıyor.

Sadness and sorrow

Müziğin kime ait olduğunu bilmiyorum ancak gerçekten çok duygulandıran bir şarkı. Naruto müzikleri arasında sadness and sorrow en iyisi bana kalırsa. Tüm müzik aletleri ile yapılan coverlar muhteşem.

Linked Horizon - Guren no Yumiya

Bilmeyenler varsa Attack on titan animesinin opening 1 şarkısı. İlk sezonu izlerken bu opening hoşuma gittiği için atlamazdım ki genelde atlarım sıktığı için. Favorilerim arasında kesinlikle.

SID - Rain

Animesini izlemediğim ancak mangasının ilk bölümlerini okuduğum serilerden birisi fullmetal alchemist'dir. Ve bu şarkısı bana kalırsa kesinlikle en iyilerden.

Empire - Honno

High-rise invasion'ın ilk openingi olan bu şarkı aynı zamanda ilk dinlediğim anime şarkılarından biriydi bu yüzden bunun yeri benim için çok ayrı. Arada animeyi izlerken başa sardığım oluyordu openingi.

Tia - Deal with the devil

Bu da ilk dinlediğim openingler'den biri. Kakegurui'nin ilk sezonuna ait. Aslında Kakegurui'nin 2. sezon opening şarkısı da çok güzel ona da bakın.

Aslında bu listeye eklemek istediğim daha fazla anime müziği vardı ancak fazlasıyla uzun olurdu. Görüşmek üzere. :)) #Jende

Bağımlılık Yapan Anime Müzikleri Önerilerim
29 Görüş