Modada erkek algısı değişiyor! Erkek modası nereye gidiyor, "gerçek erkekler" yok mu oluyor?

Meczup_Hatun
Modada erkek algısı değişiyor! Erkek modası nereye gidiyor, "gerçek erkekler" yok mu oluyor?
20 yıl sonra o etekler giyilecek..
Birkaç sezondur erkeklere yönelik tasarımlarda feminen esintiler görmeye başladık…

Moda artık cinsiyetsizleşti.. Erkek moda haftalarındaki şovlarda artık etek, elbise gibi parçalar da yer alıyor. Moda tasarımcıları bu tarz kıyafetleri geçmişte şov amaçlı kullanmış olsa da, androjen modellerin ortaya çıkmasıyla kadın-erkek ayrımı da ortadan kalkmaya başladı…

Değişen moda trendiyle, "Gerçek erkekler" yok mu oluyor?
#Meczup
Modada erkek algısı değişiyor! Erkek modası nereye gidiyor, "gerçek erkekler" yok mu oluyor?