Sizce bu elbise okulda giyilir mi?

Bordo Deri Elbise
Sizce bu elbise, linkteki gibi bir kombinle Yeditepe Üniversitesi'nde giyilebilir mi? Gerçi ben bu elbiseyi direk, içine t-shirt giymeden ve altına çizmelerle giymeyi tercih ederim ama okul için olamayacağı için günlük kombin önerilerinize de açığım.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Okul için abartı bence, olmaz.
    Soruya gecen bol olsun yazmamışsın, şaşırttın 😂
    Neyse bu sefer ben diyeyim bari "gecen bol olsun" 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bağcılar Güngören gibi semtlerde takılma g. o. p tan ya da eyüpten geçme sıkıntı olmaz😂

1|1
    0|0
  • Tişört olmadan evet giyilir ama o zaman da okul için fazla iddialı ve cesur bir kıyafet olur

1|0
    0|0
  • beğenmedim valla fırfırlar işi bozmuş buna verilen paraya yazık.

1|0
    0|0
    • Zevk işte..:) Yani zaten düşüyor sezon sonunda çok da ben deri her şeyi çok seviyorum:)

• Kadınların öyle olmasından yana olduğunu düşünerekten söyledim:)

• benlik bir şey ama sen kendini keşfediyorsun hızlı bir şekilde ve her anlamda.

• yok be giyilmez çok abartılı

1|0
    0|0
    • Başka üniversite olsa giymem de Yeditepe, Bilgi, Bahçeşehir buralar benim kafamı karıştırıyor:)

• ben nişantaşındayım bilgiden daha açık giyiyor bizim kızlar bilgide ya da bizim burada da giyilmez bu

• Bu daha çok özel günlerde giyilir gibi duruyor

1|0
    0|0
  • Giyilir
    Gecen bol olsun :)

1|0
    0|0
  • Yokk

1|0
    0|0
  • Troll müsün nan 😹

1|0
    0|0
  • Onu giyersen erkekler kicindan ayrilmaz

0|0
    0|0
    • Bizim okulda kimse kimseyi o anlamda takmaz. En sevdiğim yönü de bu zaten.
      Bikiniyle bile okula gitsen en fazla kızlar dedikodunu yapar rüküş diye o kadar.

• Hödüklükle çok alakası var. Bağcılar'da mini etek giyersen arkandan demedikleri şey kalmaz ama bizim okulda giyersen bir tane erkek bile dönüp bakmaz eğer çok iyi bir vücudun yoksa.
      Çok iyi vücudun varsa da senin anlamayacağın şekilde, insani boyutlarda bakar geçerler.
      Bunda da sıkıntı yok zaten. Kızlar da birbirini o kadar süzüyor zaten.

• Ne diyim o halde siyah tercih et

• Bence gidilmez
    *gecen bol olsun

1|0
    0|0
  • Rahmetlinin geceliği sanki😁 ama tarzı guzel iddali güven oz güvenister giymek😊

1|1
    0|0
  • Giyilir ya deri Tayt giyen var buda ondan farkı yok yani

1|1
    0|0
    • Deri tayt ile bu çok farklı ya:)

• O ayrı bir konu:)

• Hele Tayt asla giyecek se üstüne uzun bişey giymeli

Kızlar Ne Diyor 15

• evet

1|0
    0|0
  • Okul icin oek olmaz gibime geldi ve alttaki tshirti giyinme uyuz oluyorum su yeni modaya sacma sapan seyler icat ediyotlar

1|0
    0|0
  • rengi inanilmaz güzel zaten icine bisi giyilirse butun havasi kacar hic giyme daha iyi o zaman elbiseyi

1|0
    0|0
  • Giyilir ama içine tişört giyme

1|0
    0|0
  • aaa tabi niye giyilmesin :D

1|0
    0|0
  • Çok kötü bence 🖓

1|0
    0|0
    • Deri her şeye zaafım var:)

• Sizin vücudunuzu görmüştüm bu tür kıyafetleri taşıyabilirsiniz fakat giymenizi önermiyorum size daha asil renkler yakışır mesela zümrüt yeşili mesela saks mavisi gibi gibi..

• Teşekkür ederim:)

• Düğün için daha uygun bnc

1|0
    0|0
    • Bence bir elbise hem düğün için hem günlük hayat için kullanılabilir çok ayrım yapmam.
      Kafama eserse kotla düğüne de giderim yani. Kalıplara her anlamda karşıyım.

• Iyida hayir tabiiki de

1|0
    0|0
  • Giyilmez, giyene de bir taraflarıyla gulerler 😊

1|0
    0|0
    • Bizim okulda güleceklerini sanmam:)

• Ortam farkeder

• Bana göre fark etmez işte. Yani sonuçta bunlar hep insan aklıyla konulmuş kurallar. Ortada ne ahlaksızlık var ne başka bir şey. Biri "tuvalet"dediğimiz gece elbisesini günlük hayatta giymek için dikmiş olsaydı ve bu yüzyıllardır böyle gelseydi ve kot pantolonlar da düğünde giyilseydi şu an senin mantığına göre düğüne tuvalet ile gidilene gülünürdü. Bunlar sadece basit ve saçma kurallar, çok takılmamak gerek.

• çok abartılı olmaz mı

1|0
    0|0
  • Bu berksha yabanci sirket mi?

1|0
    0|0
  • Disko da giyilir, üni de değil, bas baya belli

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla kötü

1|0
    0|0