Pantolon altına külotlu çorap giyen erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar malum kış geldi erkek arkadaşlar külotlu çorap giyiyo musunuz üşümemek için? Kızlar siz bu durumu nasıl karşılıyosunuz destekliyor musunuz?

0|1
3435

En İyi Kız Görüşü

• külotlu çorap niye ya bundan giy bari link

link

0|3
    1|1
    • bunu çoğu erkek giyer zaten.

• Giysinler ne var yani kiskanacak.
      Millet parasiyla aliyor.

• Bak ben baktim da.
      Cogu kisi renk uyumu bilmiyor.
      Mesela kilotlucorap gibi
      Topuklu ayakkabi gibi.
      Bunlar bu yüzden erkeklerde de olsa itici gösteriyor.
      Maydam giyecekler agda yapmalari gerek.
      Saygilar

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 33

• giysinler tabi bu soğukta üşütmesnler

ki giymemeleri hata bence

1|4
    1|0
  • İsteyen giyer isteyen giymez, benim kuzenim giyiyor

1|4
    0|0
  • ay giysenizde rahat edemezsinizki edermisiniz? külotlu çorap dediğimiz şey dar yapışan saran bişeydir yani testisleriniz var sizin nasıl rahat ediceksiniz ya ...bi yerde okumuştum öyle dar şeyler zararlıymış erkeklerin şeyi için :D giymeyin hayır bırakın özgürce sallansınlar aaa :D:D

0|2
    2|4
    • Bakiyorum bayanlarin cogu bencil ve kiskanc

• Yok şekerim ben çok rahat giyiyorum ince çorabı

• birkaç gün önce kuzenim "ben bu külotlu çorap işini sevdim, hiç üşütmüyo" dedi. "Sen de bizdensin yani" dedim. "Kadın erkek eşitliği var dediler bende giydim" dedi... Giysin tabi kuzucummm üşümesin bacakları. Dilediğinizi giyin beyler, sağlık bu...

0|5
    1|0
  • artisliğin lüzumu yok...üşüyorsa giyer..herkes tarzan değil :)))

1|3
    1|0
  • tayt olabilir erkeklerde insan artisklik yapcan diye sağlığından olmanın lüzumu yok.d

0|3
    1|0
  • İğrenç

0|0
    1|4
  • erkekler rahat edebilirmi ki ya içlik falan olsa tamm da :D

1|1
    1|3
  • üşüyorsa giyer ayıplamam bu normal birşey

1|2
    1|0
  • üşüyolarsa giysinler...görmedikten sonra.

0|3
    1|0
  • Küçükken her erkek çocuğuna giydirirler ama sanmıyorum ki şimdi giydiklerini. Giyen var ise giysin ama :)

1|1
    2|0
  • içlik giyin :d

0|2
    2|1
    • Ama k.çorap çok yakışıyo rahat ve sıcak tutuyo Erkekler neden mahrum bırakılıyo ki bu rahatlıktan

• içlik potluk yapıyor kilotluçorap daha rahat

• Bazilarina göre çok güzel görüntü veriyor.
      Eh tabi hepsine degil tabi

• Külotlu çorap giyen erkek hakkında düşünebileceğim tek şey üşümüş olduğudur.

0|3
    1|0
    • Yani üsümüs olabilir ve güzel gözükmek gibi.
      Bayanlar ne icin giyerse herkezin zevki ayri

• gormedıkten sonra problem yok

0|3
    1|0
  • rahat ediyorsanız giyin canım üşütmeyin :D

0|3
    1|0
  • Zaten alttan kimse görmüyor giyin sıcak tutar;)

1|2
    2|0
  • kesinlikle giymesinler

0|1
    2|3
  • Tayt giy daha iyi.

0|3
    2|0
  • kilotlu çorap değilde içlik giyen vardır elbet bencede giyin yani donarsınız bu soğukta

0|1
    1|1
  • Korunuyorlar soğuktan :)

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    13

Erkekler Ne Diyor 35

• Külotlu corap mı ? oda ne öyle? Ben sanmıyorum onun yerine iç kıyafetler oluyor ya kalınv e sıcak tutan üşüyenlerin onu giydigini düşünüyorum.

0|0
    1|1
  • Külotlu çorap giymeyi sapıklık ya da fantazi olayı sanan cahiller de olsada aramızda, ben bir erkek olarak yıllardır giyorum art niyet düşünmeden çok soğuk bir kış sabahı işe giderken o zamanlar ki kız arkadaşımın ısıtsın diye altına benim koton çoraplarım dan birini giysene dedi o günden sonra kış aylarında 70 den koton çorap giyorum hasta olmaktansa külotlu çorap giymeyi tercih ederim.

1|3
    0|0
    • Sonuçta bu bir çorap, bu kadar da cinsiyete özgü bir durumu yok. Birincisi kimse görmez, o yüzden ayy iğrenç ne biçim görüntü diyenler böyle bir erkek zaten göremezsiniz. 2. uygun beden alırsanız 4-5No veya XL XXL vs. öyle sandığınız gibi testisleri sıkmaz. 3. illa kalın yün içlik giymek zorunda değilsiniz. hava şartlarına göre değişik kalınlıklarda KÇ ve Tayt giyilebilir. Bence tek bir sıkıntı var o da çorabın gün içinde aşağıya düşmesi onu da tuvalette düzeltmek gerekliliği. Hiç giymem diyeni, soğukta bir motosiklet bisiklet kullansın bacak ve takımları üşütsün sonra gelsin burda yorum yapsın öyle görelim.

• külotlu çorap kışın tercihimdir 40 ya da 70 den siyah olanlar ilk bahar ve yaz aylarında ise 15 ya da 40 den siyah ya da ten rengi soket ya da diz altı olanlar ben neden kullanıyorum bu ince çoraplar ayakkabı içinde rahat oluyor ve yok gibi hissettiriyor ben şunu söylemek istiyorum ben bir erkek olarak giyen biriyim rahat ettiğimde giyiyorum nasıl başladım giymeye derseniz ben kış aylarında asla içlik filan giymeyi seven biri degilim pantolon altında olunca rahat edemedigim için eşim bana sen kulotlu çorap giy ben sana alırım dedi bende şaka yapıyor sandım ve bana siyah 70 den çorap aldı baktım ciddiymiş sözünde ve bende bir deneyeyim bakalım dedim ve giydim pantolon altında yok gibi hissettim ve bacaklarım üşümüyordu artık ayakkabı içindede çok rahat oldu sonra böyle alıştım şimdide yaz aylarında bile 15 ve 40 den soket çorap giymeye başladım bişeye kızıyorum oda kendi cinsim olan erkeklere çoğu sapıklık konusuna getirmiş ondan sonrada vay neden herkes karşı işte bu yüzden internetten bakıyorumda erkek çorap modelleri desenli filan kapri altına filan kadın gibi ben buna karşıyım giyin ama olçüyü kacırmayın lütfen giyin rahatını görün şov yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • :D :D :D

sesli güldüm..

giymedim giyersem huyum suyum degişir diye korkuyorum hem.. :)

2|0
    1|1
    • Birsey olmaz giy hem pantalon var kim ne diyecek kizlarin bazilari mağzada kalmicak diye bizi engellemeye çalisiyor
      bunu bil yeter

• Güzel kardeşim bu külotlu çoraplar erkekler için üretilmemiş ki... Yani ağ kısmı erkeklere göre dizayn edilmeyen bir şeyi nasıl giyebiliriz, kesecek miyiz ortasını dışarı mı çıkartıcaz çoraptan :)) Çorabın içinde o darlıkta hiç sağlıklı ve doğru değil, sağlık içinde uygun değil :)

Ben külotlu çorapları çok beğenirim, bir bayana inanılmaz yakıştırırım ve bana ayrıca çok seksi gelir. Ama bir bayanın bacağında ;) Hiç düşünmedim giymeyi falan, hayatta da yapmam :)

0|0
    0|1
  • ya kadınlar pantolon giyiyor hatta smokin bile giyiyor her istediğini giyebiliyor en fazla adı maskulen moda oluyor. Erkek bişeyler giymeye görsün hemen top gey cart curt... adaletmi bu ya? bundan 100 yıl sonra bu eşitsizlik aşılıp herkes istediğini giymeye başladığında gelecek nesil bize bakıp AMMADA GERİ KAFALILARMIŞ diyecek

0|0
    0|0
    • bu arada kadın kıyafetleri çok soft ve kendini seksi hissetmeni sağlıyor. Evet tüm feminen şeyleri giymek isterim rahat rahat çokda zevkli giymesi denedim

• he bu arada heteroseksüel bir erkeğim

• bizim burada kışın soguk -5 yada 6 dereceye düşüyor gece gündüzde 0 derece falan ama ben cok sıkısmadıkca giymiyorum nadiren normal bir şekilde çorap gigiyorum ayagıma cekiyorum pantolonu olup bitiyor sogukta olsa üstüm üşümeyince alttangelen soguk pek etki yapmıyor bende

0|0
    0|1
  • Askerde yarım metre karın içinde süründürdükleri halde giymedim .

0|1
    1|0
  • Askerde İçlik Giyerdik , Zorunluydu

Ama Ben Normalde Giymem.

Çok Fazla Sıcağı Sevmediğimden Sanırım.

0|0
    1|1
  • Her zaman bende giymek istemişimdir kışın soğuk olduğunda vb. havanın ayaz olduğu durumlarda ama utancımdan nedense anneme söyleyemedim :S peki anneme nasıl söyleyebilirim bu durumu veya nasıl söyleyebilirim herhangi bir anısı takdiği olan varsa veya böyle yapabilrsn diyebileceğiniz bir yöntem var mı çünki olmazsa olmaz artık soğuk kış günlerinde...

0|1
    0|0
  • Ya onu bunu boşver ben 15 yaşındayım ve okulda kız arkadaşlarım bana dayamak istiyorlar ve bana mini etek külotlu çorap giydiriyorlar benim hoşuma gidiyo külotlu çorap mini etek giyince tam oluyo tabi bide topuklu ayakkabı vallaha çok güzel bir his kızların bana giydirdiği naylon siyah külotlu çorap bence rahat ve çok güzel bacım oluyorum ve kızların hoşuna gidiyor bana dayamak tabi benimde hoşuma gidiyo kızlar siz ne düşünüyorsunuz benim bu yaptığım şey ile ilgili?

0|1
    0|0
    • Süper nolcakki
      Bencede giy
      Aferin abisinin gülü. Cok iyi yapiyorsun.
      Valla arada bende giycen.
      Hele o topuklu ayakkabi uffff cok hos olursun lan kerata

• İlkokul 1. sınıftan sonra tamamen karşıyım :)

0|0
    1|1
  • Ne varki bunda soğuksa giyilir insanları böyle katogorilere sokmak yanlış

0|2
    1|0
  • yok artık. ya bu resmen i*nelik:D:D arkadaş dedenden örnek al, adam yün don giyerdi eminim. atanı takip et. ya harbi yani mide bırakmadın. erkek olalım biraz lütfen. sonra tapu cins tahsisinde sorun cıkarıyor:D

2|0
    1|2
  • Kadın kıyafetleri genel olarak ısıtmaya ayarlanmış ben eşcinsel olarak hepsini denedim kimi içini ısıtıyor kimisi vücudunu ısıtıyor alt iç çamaşırları dantel olanlar içimi ısıttı hep sütyende öyle ama sütyen taktımmı alevleniyorum sanki terleme vs oluyor alt tarafı sütyen ya ama çok etkili

0|0
    0|0
  • Dogum kontrol hapıda içmeye başlıcak hemcinslerim. Allahım aklıma mukayyet ol :S :S

0|0
    1|1
  • Penti'nin 150 denye Thermal opak olanlarından giyiyorum. Hem sıcak tutuyor hem terletmiyor. Bence üşüyen her erkek denemeli. İçlik gibi kaşındırmıyor.

0|1
    0|0
  • bugün altına üşümemek adına külotlu çorap giyen, dudakları soğuktan çatlamasın diye ruj sürüp köprü altında gezer:d

0|0
    1|1
  • Bacak killarini aldiktan sonra problem olmuyo.. inceler kalinlardan daha sicak tutuyo. bisex bir erkek oldugumdan gyince cok haz aliyorum. en guseli penti fit 20 siyah. deneyin..

0|1
    0|0
  • pijama esofman giyerimde külotlu corap giymedim hic altima:)

1|0
    1|1
  • Erkekler Devam
    15
Yükleniyor... ;