Saçlar nasıl gürleşir?

Arkadaşlar saçlarım çok ince telli. Günlük yıkıyorum ve kurutup düzleştiriyorum. Çok azaldı saçlarım nasıl gürleşir. Lütfen düzleştirici yapma demeyin.

0|0
43

En İyi Kız Görüşü

• Lütfen düzleştirme.
    Düz saç seviyorsan git ve Brezilya fönü yaptır çok daha az zararlı.
    Saçların genetik ince telli ise fazladan saç sahibi olabilmen mümkün değil.
    Ama keratin bakım yaptırmanı tavsiye ederim. Isı kaynaklı saçında bulunan keratin proteini azalmıştır ve biraz takviyeye ihtiyacı vardır.
    Onun dışında saçlarını her gün yıkamak doğru bir şey değildir haftada 3 defa yıkamalısın saçını, yağ problemin varsa pudra kullan geçiçi olarak sonra zaten saçın rutine alışır ve yağlanmaz.
    Tahta tarak kullan ve saçını kuru iken taramamaya çalış birde duştan sonra tararken saçların nemli kıvamda iken taramaya özen göster.
    Bir dermatoloğa görün sana destek bir folikasit verebilir ve Plecenta şampuan ve devam ürünlerini kullan :)
    Böylece var olan saçlarını koruyabilir ve yeni gelen saçların sağlıklı uzamasını sağlayabilirsin.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Sarimsak sur dustan sonra yakcak kadar masajla sur. Badem yagi sur argan yagi canlandrr kayisi yagi (kayisi cekirdegi degil kayisi yagi). Cam terebentin uzatr sampuanin icinde de damlatiyolar. Hint yagi sur. Karstr flan.. Eczaneye gtsene onlar biliyo

1|0
    0|0
  • Doğum hapı.

0|0
    0|0
    • Nasıl bir yararı var ki?

• Tatlım eczaneye git saç durumunu anlat kadın doğum hapi iste ya da kontrol hapi tam hatirlamiyorum onlar anlayip verixek zaten sana bunlari ufalayip kullandığın sampuan sisesine koyacaksın saçlar cok güzel olur

• Anladım çok teşekkürler deneyeceğim

• daha gür gösteren bazı ürünler spreyler falan var

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;