Kızlar, saça keratin bakımı ya da yüklemesi yaptırdınız mı hiç?

Ya da evde yaptınız mı? Gönlümden geçiyor ama çok pahalı ya :(Kızlar, saça keratin bakımı ya da yüklemesi yaptırdınız mı hiç?

0|1
10

En İyi Kız Görüşü

• 3 kez yaptırdım. bidaha da asla

1|0
    0|0
    • Neden asla dedin?

• bak istanbuldaysan eğer bazı kuaförler botox bakım var çok çok çok güzel birşey amacın düzlük değil bakımsa onu yaptır onu tavsiye ederim değişime sen bile şaşırırsın ama o kalıcı fönden uzak dur...

• Eig için teşekkür ederim 😉

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Saçların çok yıpranmamışsa yaptırma derim. Hem çok pahalı hem de mutlaka kaliteli olmasi gerekiyor.400 altı yapanlar iyi degil. Kuaförüm oyle demişti. Fazla yıpranmış degilse onun yerine Wella bakım serisini yaptırt derim.100 liradan fazla degil. Ve gerçekten işe yarıyor. Ayrica keratin takviyesi bir kaç seansta ancak yapilabiliyor. Anlayacağın uğraştırıcı bir işlem

1|0
    0|0
    • benim kuaför ucuz demiş o zaman 300 :D
      yıpranmış değil ama böyle dümdüz olsun istiyorum. Onun için düşünmüştüm

• Ya da benim ki kazıklıyor :)
      O kadar paraya değer diyorsan yaptır tabi ama yıpranmamış saçların var.

• Super otesi bir islem surekli yaptiran bir yakinim var daha dun yaptirdi mukemmel oldu 6 ay fon cekmeyecek en az... tavsiye ederim siz bile evde yaparsiniz bundan sonra ona ben yapicam o islemi ilaci 75 tl ye getirtdik

1|0
    0|0
  • Ben keratin bakım yaptırdım. Bizim burada kuaförde haftalık indirim vardır. Gayette güzel oldu. Yumuşaklaştı ve daha canlı duruyor. Ayrıca bakım yaptırınca kırıklarımda azaldı mutluyum. Ama saçlarım kıvırcık olduğundan kabarıklıpı götürmedi

1|0
    0|0
  • evde de yapılabilir.. kolay

0|0
    0|0
    • baktım netten, kolay duruyor ama tutar mı işte..

• 30 liralık malzeme kullanıyor kuaförler dünya paralar alıyorlar kendin yap daha iyi düzleştirme işlemini yapmak istiyorsan iyice preslemeye bak kat kat. kıvırcık veya yanmış saçlarsa öneririm ama başka türlü gerek yok..

• her boya sonrası yapılır bu da her ay demek

0|0
    0|0
  • 1 kere yaptirdim ama hikaye o. Para tuzagi. Saclar iyi beslenmek ve stresle cok iliskili.

0|0
    0|0
  • Hayır. o Nasıl oluyor ki?

0|0
    0|0
    • keratin bakımı saçı besleyen tek seanslık bir şey
      keratin yüklemesi ise üç günlük bir işlem ve saçın en az 6 ay dümdüz olmasını sağlıyor

• Yapmadım

0|0
    0|0
  • Ne işe yarıyor ki anlamadım

0|0
    0|0
    • keratin bakımı saçı besleyen tek seanslık bir şey
      keratin yüklemesi ise üç günlük bir işlem ve saçın en az 6 ay dümdüz olmasını sağlayan şey

Yükleniyor...