Boy, kadında bir güzellik kriteri midir?

Kısa boylu bir kadın da güzel olabilir mi? Boy kadında bir güzellik kriteri midir?

Güncellemeler:
Kısa bir kadının az da olsa güzel olma, en azından idare eder olma şansı var mı?
Bir kız kısa boylu ise otomatik olarak çirkin mi?
kısadan kastım 155-160
erkekler yorumlardan anlaşıldığı üzere boyu önemsiyor. kimisi uzun boyu en önemli kriter yaparken, kimisi de diğer özellikleri biraz daha fazla önemsiyor. ama genel olarak neredeyse tamamı uzun boylu olmasını istiyor partnerlerinin.

0|1
3149

En İyi Erkek Görüşü

• Bence değil. Boy erkekte de kadında da güzellik kriteri olmamalı. Kenan Doğulu, Tarkan, Mel Gibson, Brad Pitt bunlarda kısa ama kızlar seviyor dimi.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• kriter degildir sonucta erkeklerde insan ama goze hos gelenini secmeyi herkes ister ve 1.65 1.70 kizlarin fizikleri genellikle ortalama oluyor birazda spor yaptilarmi at gibi oluyorlar yuzede biraz makyaj oldumu tamam iste tam ideal kiz oluyorlar herdaim. Ama kucukler oylemi garibim "bende dahil" kilo alir cok gozukur verir cocuk gibi olur pantalonlari elbiseleri surekli kisaltmak zorundadir diger kadinlardan daha duygusaldir cunku bazilarinin egosu cidden dusuk oluyor bu boy yuzunden... sonra her giydigi yakismaz yuzu kucuk oldugu icin simetrik bir goruntu elde edemez makyaj yapsa bile kisacasi kisa kizlar acinacak durumda evet yine kendimde olmak uzere kisa kizlari ezdim ama malesef cogu erkek boyle sanirim bu yuzden yanliz olcegim... ama su da bir gercek bir insan istedigi kadar guzel ya da hos olsun bunlar goreceldir yani birine coook guzel gelir digerine coook itici ve cirkin gele bilir... ama yinede cogunlugun uzun sevmesi beni yine ayni dusunceye itiyor... erkekleri sevmiyorum ve yine yanliz olecegim. iyi geceler

0|1
    1|0
    • BENCE DE. tamamen düşüncelerime ortak olmuşsun. boyum 158 ve ben de yanlız öleceğimmmmm!

• eheh :D arkadasim benim 3 sevgilim oldu simdiye kadar belirli nedenlerden ayrildik hic bir erkege teklifde bulunmadim :P bulunsam kabul etmeyeceklerini sanmiyorum ama bu yinede bazi erkeklerden nefret etmeyecegim ve yine yanliz olecegim gercegini degistirmiyor :P

• e az önce geneli uzun seviyor demedin mi?

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 48

• insan olalım da..
    boyumuz kısa olsun.. kör&topal olalım..

1|1
    0|0
    • aynen ya bu ne şekilcilik... kısa kızlar ölsün mü güzel değiller diye? :(

• Kalça önemli

2|0
    0|0
  • uzun olursa kıyafetler güzel durur 165 170 arası ideal giydirilebilecek kadındır benim için.

0|0
    1|0
  • Bence kriter uzun boy daha avantajlı olur hep

1|0
    0|0
  • Ben hiç bakmıyorum boyu uzun mu, kısa mı diye.

1|0
    0|0
  • Evet kanks

0|0
    0|0
  • tam beni ilgilendiren bir konu şahsen ben 1 80 boyunda 76 kilo fit bir vucudum partneriminde uzun boylu olması benim için önceliğimdir boyu uzun olan kızlar dikkatimi çekiyor bu benim vazgeçilmezimdir benim boyda olmasa bile bana yakın olanını istiyorum :)

0|0
    0|0
    • kısa boylu birini asla sevmeyeceğini mi söylüyorsun? :/

• sen bana bir pas atarmısın özelden rica etsem

• tamam atıyorum.

• Çok uzun ve çok kısa olmadıktan sonra değildir.

0|0
    0|0
  • Kadının uzunu sokağa, kısası yatağa yakışır derler..
    Yani herkesin bir avantajı dezavantajı var..
    Çok takılma boy olayına..
    Şimdi burda hatunlar "1.65-1.70 arası ideal" diyoda bu zügürt tesellisi..
    Bende 1.75-1.80 arası ideal derim..
    Yani herkes kendine yontuyo..
    Takılma kardesım boy olayına.. Saglıgın yerındemı?
    Gerısı tırıvırı..

1|0
    0|0
    • sağlıklıyım da, konudan göreceğin üzere kimse kısa boylu bir kızı istemiyor. yanlız öleceğim galiba..

• Yaw 1.70 lk bir adam 1.80 lik hatunmu isticek..
      Herkesin kısmeti ayrıdır..
      Daha yaşın kaç abicim..
      Takılmaa..

• yani evet istiyor açıkçası. 170lik adam da 180lik kadın istiyor ve alabiliyor da. erkekler ergenlik zamanında kısa kızlara kalmamak için uzadıklarını söylüyorlar genelde.

• 1.55 1.60'a göre 1.65 1.70 olan erkekler nası size göre itici ve çirkin oluyosa kısa boylu kızlar da otomatikman çirkin oluyor.

0|0
    0|0
    • kim sana itici dedi ya

• sorun seni aşağılayan kısa kızlarda. salak onlar ya. kısa erkekleri aşağılıyorlar sonra uzun erkekler onları aşağıladığında da gelip burda ağlıyorlar. insanları şekilcilikle suçlayan birinin önce kendisi şekilci olmamalı.

• Şimdi bunu sen diyosun da aynısını sn yapıyorsun

• Olmazsa olmazım

0|0
    0|0
    • daha önemli kriterler yok mu?

• 205 cm boyundayım o yüzden benim bakışıma gore 165'li kızlar minyon bende 175'li kızlar normal 185'li kızlar uzun boylu
      Benim için 175'li kızlar ve üzeri ideal
      Görsellik olarak önemli benim için yoksa kısa uzun bir kadinda kriter değil

• wow.

• Evet oyle

1|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
    • kaç boyun altı otomatikman evde kalır?

• boy avantajtır

1|0
    0|0
    • hep boyum yüzüden bakmıyor erkekler :(

• çok önemli değilse sıkıntı yok. :)

• bizim için sıkıntı yok zaten sen neden bu kadar sıkıntı yapıyosun anlamakta zorlanıyorum

• bence güzellik kriteri çünkü kısa boylu olursa anca tatlı kız olur güzel diyemeyiz, güzellik boy yüz saç herşeyiyle bir bütün bence

0|0
    1|0
    • kısa kızlar çirkin olduklarını kabul mu etmeliler?

• senin kalbin temiz konuşmalarından falan belli kardeşim acele etme olur sevgilinde. ben gibi yüzlercesiyle gezeceğine ve bulamayacağına bir tane olsun öz olsun

• aynen ve o da benim iç güzelliklerim için beğensin. içim güzeldir hiç dışım gibi değildir sldjflksd. ya aslında dışımda da boyum dışımda bir kusurum yok fiziğim iyi gibi kumsaati. ama erkekler ille de boy diyor Scarlett Johansson olsan bile kısa boylu kız istemiyorlar.

• Tombul olsun da boy önemli değil

1|0
    0|0
  • Ben minyon tipli kizlari seviyorum ya :) cok sevimli seker oluyolar :)

0|0
    0|0
  • 165 in alti benim kistaslarima uymaz... benim boyum 1.80 neticede 1,65 lik adam 1.55 lik kizla takilabilir tabi

0|0
    0|0
    • 165lik adam yok ki hiç. yanlız öleceğim galiba kimse istemez 158 boyunda bir kızı.

• bu yastami pes-------------ozelden yazdim oku yazdiklarimi ozaman...

• haha evet bu yaştı :D baksana kısa boylu kız isteyen yok. dış görünüşü hiç takmayan birini bulursam belki ama o da bana denk gelmez.

• alakası yok boy önemli degildir

0|0
    0|0
  • Degil

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

Kızlar Ne Diyor 30

• Kısa boyluyum damarıma basmayın be 😂 😂

1|1
    0|0
  • Boyum 1.60 ve 1.67lik arkadasim bazen boyundan şikayet ediyor dusun halimizi :D
    Bence boy tabiki güzellik icin bir artı, ama ben çok takmiyorum açıkcasi :D
    Eski erkek arkadasim 1.87ydi deve cuce gibiydk biraz o zoruma gidiyodu o kdr :D

0|0
    0|0
    • boyum 158 hiçbir erkek bana bakmıyor.

• feminist veya lezbiyen olacağım galiba bu gidişle :D

• Yaaa off yaziyorum yaziyorum bosa gidiyor sanki :D
      Umarm boy takıntını atlatrsn veya bunu aştıracak biri cikar karsina :D

• Evet

0|0
    0|0
  • biraz evet

0|0
    0|0
  • kesinlikle değildir, kısa kadınlarda çok güzel kızlar da var

0|0
    0|0
  • olamaaaz bence

0|0
    0|0
  • Tabiki olablir ama her daim uzun boylylar goze carpar

0|0
    0|0
  • Kısalar sevimli ve şirin, uzunlar estetik ve dikkat çekici olur.. ama boy kriteri tek başına anlam ifade etmiyor.. Fizik yapısı önemli..

0|0
    0|0
  • 165im sevgilim 190 di ama sorun etmiyodu 😄

1|0
    0|0
  • 176 işte ne kadınım bak şimdi yine iç geçirdim :D

0|0
    0|0
  • Boy önemli

0|0
    0|0
  • tabiqi mesela bende boy yok ses var görüntü error 😞

0|0
    0|0
  • Bence güzellik kriteridir.

0|0
    0|0
  • Kriter değildir ama fiziği ve yüzü güzel olur aynı zamanda boyu da uzun olursa çok daha güzel olur.

0|0
    0|0
    • neden ülkemizde uzun boy güzelliğe eşit?

• Kısa boylular bana güzel gelmiyor

0|0
    1|0
  • Evet erkektede

0|0
    0|0
  • Uzun kizim ve iyi bisey oldugunu soyleyemiyecegim hic benden uzun sevgilim olmadi. ya da bana denk gelmedi elbette var ama boyun onemi yok bence :) cok kisa olmamak sartiyla bir kriter degildir bence

0|0
    0|0
  • Herkesin anladığı güzellik sıfatına bağlı

0|1
    0|0
  • Bence evet. Kendi boyum 1,55 bu yüzden kendimi eksik hissediyorum

1|0
    0|0
  • bence degil yüz daha önemli

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam