Arkadaşlar bu yağı yüzüne kullanan?

Arkadaşlar bu yağı yüzüne kullanan ?

Bu üzüm çekirdeği yağını gratisten aldım gözaltı morluklarina ve cilde çok iyi geliyor muş. suren var mi ona gore kullanacagim

0|0
109

En İyi Kız Görüşü

• ben kullandım. faydasını görmedim. göz altlarım çok koyu ama mor değil kahve gibi. önce bunu sonrada nar çekirdeği yağını birer hafta kullanıyorsun.

1|0
    0|0
    • Canım düzenli kullandın mi? Bazıları bir kullanımda bile fayda gordum demiste nette. peki yüzüme sursem bir zararı olur mu? cildim kuru bu ara

• ben yüzümede sürdüm sivilce yaptı minik minik ama herkeste farklı etki yaratabilir bu tür yağlar bende sivilcelenme yapıyor.

• Hm anladım canım en iyisi yüze surmemek.. gozaltlarima surerim sadece

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• kullanmadim

0|0
    0|0
  • Yüzden önce tırnaklara bakim yap kanka

0|0
    0|0
  • tırnak pert

1|0
    0|0
  • Ayet mi yazıyor ln orada? Dikkat et çarpılırsın he.

0|0
    0|0
  • Tırnakların hali ne öyle ya

0|0
    0|0
  • O yüzemi sürülüyodu yaaaa. Ulan bana başka dediler yaa offf :(

0|0
    0|0
  • morluğa iyi geliyorsa bende deniyim

0|0
    0|0
  • Bunu sürdükten sonra ojelere de bir el at bence..

0|0
    0|0
  • ojelerin sökülmüş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• iyi geliyorsa bende deneyim.

1|0
    0|0
    • Biri öyle demiş nette canım morluklarina yok ediyormuş cildi bebek gibi yapıyormuş falan

• gratisten eli boş çıkamayanlara selam olsun

1|0
    0|0
    • Su gratisten zaten acil uzaklasmam gerek 😀

• İlk defa görüyorum.

0|0
    0|0
  • Ben kullanıyorum gerçi gözaltı morluğum da yok ama cildi acayip besliyor tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • Benim de bu ara oluştu canım ya morluk.. cildine sivilce yapar dediler kullanmadim korktum

• Cildini güzel temizlemeden ne uygulasan sivilce yapar mesela ben karma cilde sahibim herşey sivilce yapardı ama böyle naturel ürünlerde sıkıntı yaşamıyorum nar çekirdeği yağı da tavsiye ederim gözaltı ve yüz için ;)

• Daha önce duymamistim onu.. oben dikkat çok ediyorum canım onu da alayim tesekkur ederim 😊

• Ben kullandım göz altına :/ bir sürü beyaz nokta yaptı berbattı

0|0
    0|0
    • Ciddi mi? Gratistekini mi almistin?

• Canım cildime surmedim zaten sadece göz altlarıma surdum sivilce yapıyor diyenler oldu diye korktum.. surneyeyim o zaman ben cildime

• Tm işte bn de sadece göz altına sürdüm. Tabi yine de sen bilirsin

• her insanın yüzü farklıdır doktor kontrlünde olmadan bitkisel bile olsa kullanmayın. İlla deneyeceksende yüzünün küçük bir kısmında kullan sorun olmazsa devam edersn

0|0
    0|0
  • Her buldugunuz b. ku surmeyin suratiniza allah askina

0|0
    0|0
  • Tuylenme yapar cunku kas kirpik bakiminda kullaniliyo diye biliyorum. Kayisi cekirdegi kremi var aktarlarda onu kullan goz cevrene kirpiklerinide besler yaglar goz cevresinde yag bezesine neden olabilir

1|0
    0|0
  • Iyyyyy tirnaklara bak

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;