Ucuz makyaj malzemesi?

Bazı kozmetik marketlerde uygun fiyatli makyaj malzemeleri satiliyormus gecen okul cıkışı arkadaslarimla gittik örnek vermek gerekirse collen, afrodit paris, alix avien, catherine arley, rapsodi vs gibi markaları gordum. Ben makyaj yapmayı çok seviyorum ama bütün param da makyaja gidiyor. Gratis watsons vs pahali bu bahsettigim kozmetiklere gore. Ornegin the balm nude paletine verilen parayla bu kozmetiklerden dunyanin makyaj malzemesi alinir. Okulda arkadaslarimin makyaj cantalarinda da gordum. Uygun fiyatlı oldugu icin cazip geldi ama sonradan bunlar sivilce yapar mi ya da ciltte kırışıklık vs yapar mi ilerleyen yaşlara surekli kullanmaktan. Bunlardan kullanan var mi?

0|0
92

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun süre yurtdışından bu tarz ürünleri yapmıs oldugum bir site üzerinden sattım sonuc berbattı cok fazla şikayet aldım ürünlerin hepsini çinden getiriyorduk bence uzak durmalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Canım az olsun öz olsun kalitesiz bişey kullanma sakın

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakın bayan kuaforuyum aman hha dıyım ozelden yardımcı olurum ne ogrenmek ıstıyosan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Rosman magazalari flormar golden rose bu gibi magazalara bakmalisin ozellikle ozel gunlerde olan indirimleri kacirmazsan cidden cok iyi urunleri en iyi fiyata alabilirsn ucuz urunlerden her zaman sakınmalısın

0|0
    0|0
  • çok adi kalitesiz ürünler bana göre.. illa the balm bilmem ne alman gerekmez o markanın ürünleri pahalı.. mesela golden rose-flormar ya maybelline olsun düşük bütçeli kaliteli ürünleri var.. sen onlara bak.. ucuz olan her şey iyi değildir.. istisnalar var tabi..

0|0
    0|0
  • Yapar

0|0
    0|0
  • ucuz arıyorsan gir bir ne alıyosan 1miliyona dolu ama sivilce yaparmı bilmem
    ben avon kullanıyorum çok güzel ve ucuz :)))

0|0
    0|0
  • Kullanilmamali bence

0|0
    0|0
  • Yapar canım sen sadece rimel cok hafif fondaten dudak partacisi goz kalemi kullan bunlar sana yeter daha kucuksun cildini mahfetme onlarla watsondan indirimli çok setler var 10 15 liraya onlardan al

0|0
    0|0
  • bu markaları bilmiyorum ama ucuz kullanma. Zaten bir alıyorsun en az 1 ay dayanır o sana her gün kullanıyorsan eğer. Sakın bu konularda cimrilik yapma kalitelisini al. Ben 5tl ye eyeliner aldım sabah uyandığımda göz kapağım fena şişmiş. gözümü açıp kaparken bile şiş olduğu için zor açılıp kapanıyordu düşün. zor derken takılmıyodu tabiikide ama kaşın altı kısım varya oraya değiyordu

0|0
    0|0
  • Ben kullandım kullanıyorum hiç bir sey olmadı ucuzluktan ziyade kullanımı guzel

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;