Roaccutan kullanıyorum lokal kaşınıyor yüzüm sadece çene bölgem ve burun kenarlarım. Bunu yaşayan oldu mu? Normal mi?

yanaklarımda hafif kızarıklık ve çene bölgemde kaşınma var bu arada cildim yağlı ve inanılmaz hassas onunla mı ilgili yoksa alerjim olabilir mi? Sanırım alerjim olsa tüm vücudum kaşınırdı ama?
İlaca sadece sivilce izlerim ve yanaklarımdaki çok küçük ince sivilceler için bir de siyah noktalar için gözenek sıkılaştırmak amaçlı istedim doktordan 10 mg kullanıyorum ikinci haftamdayım çenemdeki kaşıntı daha dün başladı

Güncellemeler:
Arkadaşlar mümkünse kullanma diye yorum yapmayın sorduğum soruyla alakasız cevaplar vermeyin teşekkürler. Çevremde 3 arkadaşım da kullandı kullanıyor çok düzeldi yüzleri söylendiği kadar abartılacak bir ilaç değil dikkat edersen.

0|0
42

En İyi Erkek Görüşü

• Başlangıç aşaması daha. ileride artacak sana bağlı olarak.
    Arastirmissindir yememen gerekenleri ama en önemli onerim bol su tuket ve spor yap. hareket et. Kolesterolün düşer. yüksek olursa ilaç dozun dusuk oldukça tedavi suresi uzar.

Bu senin sorun daha başlangıç yüzün kuruyacak bazi yerler pul pul olacak. Dudagina nemlendirici pomad teramicin öneririm

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Kullanma o ve Zoretanin'in yan etkileri çok fazla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kızarıklık güneşte kaldiysan olabilir derin inceldiği için güneş gördüğün zaman kizarir ben zerotanin kullanıyorum

1|0
    0|0
  • O Roaccutane bittikten sonra bu sorunun gecicegini dusunuyosan yaniliyorsun. Ben o ilac yuzunden artik cilt bakimi makyaj vs uzmani oldum. Roaccutane i 4 yil once kullandim. Ve cildim nekadar kuru bilemezsin. Gecmiyorda simdi bir krem buldumda o iyi geldi. Roaccutane dan sonra yagsiz kupkuru ama sivilce cikan ve iz birakan sivilcelere merhaba demeye hazir ol. Bence birak ben 7 ay kullandim sadece 6 ay cildim cok guzeldi sonra mahvoldu.

0|0
    0|0
    • Valla benim cildin hassas olduğu için normalde de iz kalıyor zaten sivilce mi sıkmasam da o yüzden değişen birşey olmayacak demek ki bünyeden bünyeye de değişir birinde oldu diye herkes olmaz

• Bu sadece benimle alakali bir durum degilki. Roaccutane kullanana 2 yil lazer bile yapmiyolar. Nedenide cildin birdaha eski nemine zor kavusmasi. Hatta kavusamiyo yani. Dene gor.

• Senin cildin normalde de kurudur belki benim de vücut olarak kuru ama yüzüm çok yağlı ben de yüzümü biraz dengelemek için aldım eski haline dönüyor tam dönmese de ben zaten cildimin yağ oranını azaltmak için aldım sabah resmen yüzümde yağ tabakasıyla uyanıyordum çok rahatsız edici ben de bu yüzden istedim kullanmak

• ben de kullandim, cildin kurumaya basladigi icin kasinti olmasi normal. gunes kremi kullan

1|0
    0|0
  • Onla alakalıdır

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;