Kıllarım çok uzun ilk jiletle yapsam sonra ağdayla alsam acısını azaltır mı?

Gizli Üye
Vücut kıllarım biraz uzun bacak ve karın bölgemi almak istiyorum fakat kıllar uzun olduğu için zor olacağını düşünüyorum ilk önce her yeri jiletle alsam kıllar az bişi çıkdıkdan sonra ağda vursam daha sonradan jilet vurduğum için daha çok çıkar mı ya da acısını acıtır mı cevaplarınızı bekliyorum birde hangi ağdayı kullanmalıyım nasıl kullanmalıyım ilk kez yapıcam ve evde ağdayla ilgili hiçbirşey yok hangi ağdayı almam gerekiyor birazda bilgi verirseniz çok sevinirim
Kıllarım çok uzun ilk jiletle yapsam sonra ağdayla alsam acısını azaltır mı?