Kapat

Insan kendisini bazen neden çok çirkin hisseder ?

insan kendisini zaman zaman neden çirkin hisseder ,

sanki ne yaparsa yapsın kimsenin onunla ilgilenmediği düşüncesine kapılır acaba ?

Güncellemeler:
böyle hissettiğiniz zaman ne yaparsınız

0|0
108

En İyi Kız Görüşü

• bence güzel kızları görünce hisseder

bu durumlarda aynanın karşısına geçip kendinle yüzyüze gel süslen:))hala çirkin hissediyorsan 2aman boşver onların güzelliği benim aklım de'ben öyle yapıyorum:)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadın erkek herkese oluyor... Ben öyle hissettiğimde duş alırım tıraş olurum, cilt bakımı yaparım falan iyi de geliyor tavsiye ederim:)

0|0
    0|0
  • insanın kendini bu şekilde hissetmesi şeytanın insanın kalbine fısıldamasıdır zaten insan başkalarının rızasını yada ilgisini çekmek için yaradılmamıştır bir hadis-i şerifte peygamberimiz şöyle buyurmuşlardır (ALLAH SİZİN KAŞINIZA GÖZÜNÜZE YADA GÜZELLİĞİNİZE BAKMAZ ALLAH YANLIZ SİZİN KALBİNİZE BAKAR) zaten bir insana bir zatın bakması yeter gerisi yalan.

0|0
    0|1
  • etrafınızda size ilği, alaka, sevgi, şefkat, poponuzu kaldıracak cümleler kuracak olan kimsecikler yoksa, sürekli bu düşünceye sahip olmanız mümkün.

1|0
    0|0
  • kendimi hiç çirkin hissetmedim,böyle hissetmemek için ilgi yada iltifata ihtiyacımda yok ben ne olduğumu biliyorum ama bu ara çok güçsüz hissediyorum o ayrı...

0|0
    0|0
  • Herkesin ilgilenip çok güzelsin demesii Bütün erkeklerin sana aşık olması mı gerekiyor..

Sana böyle hissettmene neden olan şeyleri hayatından uzak tutabilirsin.

0|0
    0|0
    • şu an aradığım cevap tebrik ediyorum çok doğru bir düşünce açısı. Hem güzel ol ak neyi değiştirecrk ki. Herkes yaşlanacak herkesin yüzü gözü burış vuruş olucak yani bence herkes anı yaşamalı güzelliğin önemi yok 🙏😇

• herkeste olan bisey bende olunca sakal trasi olurum

0|1
    0|0
  • çok fazla güzeller görünce

0|0
    0|0
  • Kafaya takma sorunu vardır.Fazla takarsa melankoli ye dönüşebilir.Fazla takmamak gerekli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kendini çok yalnız hissedersen sewgisiz ilgisiz kalırsan öyle olabilirsin ama unutma kimse senden değerli değildir yani güzellik göreceli birşey ...

1|0
    0|0
  • böyle hissetmem

Hayat bu güzellik çirkinlik göreceli bir kavram zaten

Dünya güzeli olup sevgiye muhtaç olan mankenler çok...

Aynaya bakıp kendimi severim benden başka kim beğenirse beğensin

0|0
    0|0
  • Biri tarafından terkedildiği veya reddedildiği zaman,depresyonda olduğu zaman,kendine güveni olmadığı zaman.

1|0
    0|0
  • Hasta olduğum zaman kendimi öyle hissederim genelde onun dışında değil.

0|0
    0|0
  • bu his, kişiye ilgi görmeyince gelebiliyor gerçekten. kimse ilgi göstermeyince kendinde kusur arıyorsun.

0|0
    0|0
  • Keşke bende zaman zaman çirkin hissetseydim:)

0|1
    0|1
  • Arada olabilir. Uzun süreli olursa durum mühimdir fikrimce.

0|0
    0|0
  • Olur arada. Çünkü kendisinin güzelliğine gözleri alışmıştır, böyle durumlarda yenilik şart.

0|0
    0|0
  • Ara ara olabilir sık sık olmasın yeterki

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;