Saç kırıklarına ne iyi gelir? Saç kırıkları kestirmekten başka çözüm?

Saçlarım çok kabarıyor ve kolaylıkla kırılan bir saç teli saç uzlarım dalgalı tarasamda taranmamış gibi duruyor saçlarımı kestirmek istemiyorum kırıklara kabarıklığa iyi gelen bir ürün ne olabilir?
Arkadaşlar saç kırıklarına ne iyi gelir? Kestirmekten başka çözüm?

0|0
7725

En İyi Kız Görüşü

• sac kırıklarına gerçekten bişey fayda etmiyor 3 ayda bir uçlarını kestir sarımsak şampuanı kullan elidorun pembe olan sac kremini kullan farkı 2 3 ayda görürsün hem çabuk uzuyor hemde kırıklar ortadan kalkıyor

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• selenyum içerikli şampuanlar alabilirsin.

1|0
    0|0
  • Elidor deneyebilirsin?

0|0
    0|0
    • Onunda kuru ve sert saçlar için olan yumuşatıcı spreyini denedim :D Sprey sıkınca yumuşatıyo sonra kuruyo ve yağlandırıyo :/

• tam benim saçlarımı anlatıyorsun beni saçımda senin gibi öncelikle banyo yapmadan önce saç uçlarına zeytin yagını sür ama diplerine sürme kepek yapabilir uzaması için saçlarını güneşten koru ve genelde saçlarını ör farkı göreceksin

0|0
    0|0
  • zeytinyağı

0|0
    0|0
  • badem yağı soğuk sıkma zeytinyağı yumurta karışımı sür yarım saat bekle. sonra şampuanla yıka durulama suyunun içine bir çay kaşığı elma sirkesi koy durula. pırıl pırıl kırıksız saçların olur. ayrıca hızlı uzar dökülmesi yavaşlar.

0|0
    0|0
  • Ablam misin yoksa sen?

0|0
    0|0
  • Argan yağı kullanın farkı göreceksiniz

0|0
    0|0
  • Kestrmden duzelmz dostum

0|0
    0|0
  • kırık varsa ucundan aldırcan
    yoksa gider

0|0
    0|0
    • Kestirmek istemiyorum, hele ki yaz gelmişken.

• o zaman canlandırıcılar var onları kullan pek bellı olmaz

• Duşta saçlarınıza krem sürdükten sonra geniş dişli bir tarakla yavaşça tarayarak karışıklıkları açın. Duştan çıktıktan sonra saçlarınızı havluyla sertçe ovalamayın ve ıslakken sık kıllı fırça kullanma ...

gecmış olsun...umarım yardımcı olmuşum..

0|0
    0|0
  • hacı şakir natural cıckeler den elde edılen el degmemıs sulardan gecen anadolunun bogrunden kopmus bır sampuan

0|0
    0|0
  • kestirmek

0|0
    0|0
  • Sarımsak

0|0
    0|0
  • Argan yağı

0|0
    0|0
  • kalp kırıklarına ilaç bulun beee :(

0|0
    0|0
  • Hakiki Zeytin yağı

0|0
    0|0
  • sabunn kullann =)

0|0
    0|0
  • yapıştırmak herhalde :D ne gelecek kestirecen işte :D

0|0
    0|0
  • clear

0|0
    2|2
  • başka çözüm yok maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 76

• Elseve komple onarıcı serisi güzel.

0|0
    0|0
  • acik konusayim kiriga hicbirsey iyi gelmez cünkü zaten kirilmis bir sac ucuna sen ne yaparsan yap o yine iyilesmezki o kiriklar yine birlesmez mecbur kesmen lazim ama sadece uclarini kes kendin bile yapabilirsin ondan sonrada hep düzlestirici yada baska sicak aletler kullanmadan önce mutlaka sicaktan koruyan bir sprey kullan cok faydali cok daha az zarar görüyor saclar. o kirik uclari sen kesmezsen kiriklar gittikce yukari dogru gider dahada cok kirilir benden söylemesi :(

0|0
    0|0
    • kestirdim ama hala kırıklar geçmedi daha cok da kestırırsem kısa olacak napcagımı sasırdım hangı urunler kırıgı onler varmı bıldıgın ıyı bır marka?

• tamam canım teşekkürr ederm :)

• rica ederim :)

• canım bademyağı çok iyi geliyo benim saç kırıklarıma bide mayonez sürmekte çok besliyo yumuşacık yapıyor bende dökülmeye bir çare bulamaddım

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi yagı cok iyi geliyor ama devamlo kullanılması şartıyla organic alıcaksın. Hem saca nem kazandırıyor hemde kopmasını engelliyor. Bide dustan sonra saclarını daha nazik alttan yukarıya dogru tara

0|0
    0|0
  • Keratin maskesi yaptirabilirsin

0|0
    0|0
  • Benim saçım çok kırıktı boyattım argan yagı sürdüm yumurta sürdüm hiç bir işe yaramadı kestirdim ve yumuşacık

0|0
    0|0
  • Mecbur kestircen

0|0
    0|0
    • Belki başka bir çözüm yolu vardır diye bir ümit, daha yeni kestirdiim

• Her ay uclarindan iki parmak kestir daha hizli uzar hemde kiriklar gider.

0|0
    0|0
    • Ama sanki kestirince saçlar eskisi kadar güzel uzamiyor canlılığını yitiriyor

• Hm teşekkürler 😊

• Rica ederim ☺

• Benimde öyleydi bende senin gibi yapıyodum saf hakiki zeytin yağ aldım ama çok pahalı oluyor saçının uçlarına diplerine sür tara topla 2 saat bekle bunu haftada bir gün yap bende her pazar bunu yaptım tam 1.5 sene yaptım ve saçlarındaki uzamayı emin ol fark edeeceksin ama tek önemli olan şey düzenli yapmalısın

0|0
    0|0
  • Soğan suyu. Zeytin yaği. Argan yağı. Badem yağı. E vitamini. Bide bazı markalar var unuttum adını öğrenince yazcam buraya

0|0
    0|0
  • Saç maskeleri satılıyor en küçük markette bile bulabilirsin elseve falan. Onlardan 3 kutu bitir farkı görürsün

1|0
    0|0
  • kestirmekten baska caren yok bosuna arama.

0|0
    0|0
  • argan yağı bakım yapıyor

0|0
    0|0
  • Bende saçlarımı yıprattım, zeytin yağ + iki kaşık bal + 2 yumurta şunları karıştır ve saçlarına sür. En az 3 saat dursun. Hafta sonu yap sana tavsiyem, akşam saçlarına sür, saçlarını topla tokayla ve plastik şapka gibi bir şey tak öylece uyu. Yıkadığndada en az iki defa şampuan kullan. O mağzadaki úrünler saçları daha çok yıpratıyor onları kullanma kuaförüm çok kötü olduklarını söylemişti.

0|0
    0|0
  • Argan yagi! Birebir.

0|0
    0|0
  • kırıklara iyi gelebilecek bir şey yok sadece kestirip kurtulabilirsin

saçlarına güzel davranarak daha fazla kırık olmamasını sağlayabilirsin tararken özellikle çok dikkat et sıvı saç kremleri de çok işe yarıyor bence nasıl memnun kalmadın ki :)

1|0
    0|0
    • :) uzun süre kullandım ama bir işe yaramadı bende :/

• hımm ben glissinkini kullanıyordum saç ucu onarıcı serumlarda bir işe yaramıyor gerçekten en iyisi düzenli kestirmek

• öyle yapıcam o zaman :/

• O kırıkları aldırmalısın şampuanla hallolmaz o.

0|0
    0|0
  • elidorun kırık saç uçları diye saç kremi var ve cidden işe yarıyor saçında olan krığı onarmaz heralde ama saçımı en son kestireli 1 yıl oldu nerdeyse hala kırık yok üstünede boyatmama rağmen

0|0
    0|0
  • Dediğin gibi ısıdan uzak tut. En iyi onarıcı maske hindcevizi yağı. Hem uzatıyor hem onarıyor. Harika bişey

0|0
    0|0
  • Uçlarını aldır böyle az az sonra ör aç yani kimyasal veya ısı uygulama hem kullanışlı olur bir tek kabarigi önlemek için sprey filan kullan ama aşırı değil yine zararlı ama düzeltilme kesinlikle bigudi ile sar mesela

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    56
Yükleniyor... ;