Kızlar, tercihiniz, mini elbise mi? mini şort mu? mini etek mi? cvplara artı 1?

MrMaster

Kızlar, tercihiniz, mini elbise mi? mini şort mu? mini etek mi? cvplara artı 1?

1) ne kadar mini?
2) en detaylı en cesur cevap eig seçilecek.
3) hiçbiri ya da pantolon gibi cvplar vermeyin ltfen seçenekler yukarıda!

Güncellemeler
+1 yıl
Mini elbse?
Mini etek?
Mini şort?

hangisini tercih edersiniz?
detay ltfn?
Kızlar, tercihiniz, mini elbise mi? mini şort mu? mini etek mi? cvplara artı 1?