Kadına en çok hangi renk elbise yakışıyor, hangi renk sizin gözünüzde çekici yapar?

serimiyy
Bence kırmızı ve siyah kadında çok güzel duruyor özellikle elbiseler de fazla çekicilik kattığını düşünüyorum, sizce hangi renk elbise daha çekici oluyor?
Kadına en çok hangi renk elbise yakışıyor, hangi renk sizin gözünüzde çekici yapar?