Bir kıza göre spor giyinen erkek mi daha seksidir, klas giyinen erkek mi?

Gizli Üye
Bana soracak olursalar karşı cinsime spor kıyafetleri daha çok yakıştırıyorum. Her ana ceket, kravat, süslü bir ayakkabı değil de rahatlığına önem veren şeyleri üzerinde taşıması daha cool geliyor.
Tabi ki insan nasıl rahat ediyorsa öyle giyinmeli, öyle değil mi😊?
Bir kıza göre spor giyinen erkek mi daha seksidir, klas giyinen erkek mi?
Sizce kızlar hangi giyim tarzına hayır diyemiyor? Ya da hangisine daha çabuk düşer?

#kendall #modastil #sportiferkek #classerkek
Bir kıza göre spor giyinen erkek mi daha seksidir, klas giyinen erkek mi?