Victoria' Secret marka replika ürün satan yer biliyor musunuz?

Gizli Üye
Arkadaşlar Victoria Secret marka makyaj çantası arıyorum. Replika ya da diğer adıyla çakmasını alabileceğim bildiğiniz bir site var mı? İnternette orijinal adı altında sahtelerini fahiş fiyatlara satıyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada elinde olup da satmak isteyen de olursa fiyatta anlaşırsak alabilirim. Çok büyük bir şey istemiyorum kalemlik olarak kullanacağım.
Victoria' Secret marka replika ürün satan yer biliyor musunuz?