Sizce bu pantolonu kestirip kapri olarak mı kullansam iyi olur yoksa paçalarını daraltıp kullansam mı? 🤔?

CaptainKerem
Bu pantolonu çoook önceden almıştım biraz giydim sonra uzun süre hiç giymedim dolabımda en altta duruyordu bugün çıkarttım ve bu fikir aklıma geldi dışarıda görüyorum kot kapriler güzel oluyor yazın hem terletmez hava alır bacaklar az. Sizce napıyım evde dikiş makinesi var ona göre kesip altını diktireceğim ne dersiniz? 🤔 🙂
Sizce bu pantolonu kestirip kapri olarak mı kullansam iyi olur yoksa paçalarını daraltıp kullansam mı? 🤔?
Kestir kapri olarak kullan
Paçalarını daraltıp öyle kullan
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
+1 yıl
Hadi oylayın bakalım 😊
Güncellemeler
+1 yıl
Güncelleme geldiiiiiii
Sizce bu pantolonu kestirip kapri olarak mı kullansam iyi olur yoksa paçalarını daraltıp kullansam mı? 🤔?