Markete giderken bile şık giyinecek kadar bu hayatı seviyor musunuz?

Siz markete giderken ne giyiyorsunuz?

Markette bir kadın gördüm, muhtemelen çalışıyor ki o kadar şık giyinmiş... Bilemem ama pijamadan bozma kıyafetimle kendimi bir sorguladım.
Markete giderken bile şık giyinecek kadar bu hayatı seviyor musunuz?

0|0
7653

En İyi Erkek Görüşleri

• hahahahahh. aklıma kız kardeşimle olan market anım geldi. Cips al diye söz ederken , hadi alalım deyip onu hazırlıksız çıkarmam benimde sırf biraz gülelim diye eşorfman giyip paçalarını botun içine koymam sonra güzellik , kısmetimi kapatıyorsun abi sohbeti, süper markete girip , güvenlik önünden geçerken abi şurdan bir kaç şey çalalım deyip benimde sen ne istersen söyle montun içine çaktırmadan atarız dediğim sırada güvenliğin bizim tipe ve konuşmaya bakıp kafasını bizden ayırmayışı ve bizim kahkahalarla gülüşlerimiz, bir girişimiz böyle olmuştu. Çıkışa kadar neler neler oldu :D

0|0
    0|1
  • Dışarıya adımımı atıyorum ve benliğimi gözlerimin önüne alıyorum, sonra gördüğüm daima kendim oluyor. Düşünüyorum, gözlemliyorum, çözümleme yolları arıyorum, kendim ve yaşam mücadelem üzerinde yapıyorum tüm bunları, şimdi söyle, böyle bir kimse kendini gözlerinin önünden alırda oraya bir başkasını nasıl koyar? Böyle bir kimse kendisi dışındakileri daima bir sıradanlık ve basitlik içinde görecektir, kendiniz olun, kendinizle ilgilenin, diğerleriniyse aptal kibirleriyle başbaşa bırakın, insanlık ancak o zaman umut vaadeder duruma gelecektir.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• Tabiki süslenmem ama derli toplu giderim. G. T izi diz izi çıkmış paçoz bir eşofmanla bakkala bile gitmem, evde de giymem. Bir pantolon giymek çok da zor olmasa gerek

1|1
    0|0
  • Ben utanmasam çuvalla gezicem. O kadar da paspalım yani 😂

1|0
    0|0
    • Şşş millet içine çıkıyorsun öyle giyilmez. Ajfkf
      Ben onların yalancısıyım. Sjfk

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

7451
  • Evet, tabii

0|1
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • Evet şık giyinirim hayat doluym: ))) lalalala: )

0|0
    0|0
  • Genelde güzel giyinmeye özen gösteririm. Bu aura ni degistirir, moralini yükseltir, insanin kendisini iyi hissetmesini saglar. Tabi ayda 1/2 gün sirf esofmanla dolastigim da olur. Güzel bir elbise giyince bile, herkes yol verir, paspal gez, bak. bakalim nekadar insan yerine konuluyosun 😂

1|0
    0|0
  • Küçükken evin içinde bile dolaşırken pantolon ve gömlekle dolaşıyormuşum hatta bazen öyle bile uyuyormuşum. Şimdi gelen misafirleri deniz şortuyla karşılıyorum

1|0
    0|0
  • Kadınların abarttığı kadar değil, birkaç defa semt pazarına girmiştim, trafiğe kapalı olduğu için yani genç kızlar öyle giyinmişki acaba düğün ya da kına gecesi diye semt pazarına mı gelmişler diye düşündüm kendi kendime :)

0|0
    0|0
  • Evet. Ya markete giderken hayatinin askiyla, eski sevgilinle, sınıf arkadasinla, hocanla vs karsilasirsan 😮 sonucta ayni mahalledeyiz cogumuz arkadaslarimizla. bir kez pijamayla gitmistim onume 3-4 tane yasitim ve cok yakisikli cocuk cikmisti. O gunden beri ozenerek gidiyorum

0|0
    0|0
  • Bakkal evimin altında
    Ve pijama ile kesinliklen gitmem
    Saçlarımı tararım
    Fön çekerim
    Kiyafet ler giyerim
    Parfüm sıkarım. Öyle giderim

0|0
    0|0
  • Kendine saygısı olan insan ve güzel görünmek isteyen insan heryere giderken özenli davranır sonuçta insan içine çıkıyosun pijamayla gidilmez

0|0
    0|0
  • valla esofman mont esofmanin altina bott napim 2 dakkalik is icin 1 saat hazirlanayim mi 😂

1|1
    1|0
  • Yok rahat giyinip giderim ben kime beğendireceğiz kendimiiz markette

0|1
    0|0
  • Genellikle spor şıklığını tercih ederim. Çünkü hem rahattır hemde şıktır. Ama bazen polar pijamalarla bim'e gidiyorum yani😂😊

1|0
    0|0
  • Alakası yok bence. Ben de markete giderken pijamayla falan giderim, ragatligim önemli.

1|0
    0|0
  • evde evsizler gibi giyiniyorum tercihen asosyallikten markete çıkmaya dermanım yok

0|0
    0|0
  • Uyanınca esofmanlarımla giderim ekmek almak için takım elbisemi giyeyim

0|0
    0|0
  • Hayır. Sıradan gördüğüm ne varsa onu giyiniyorum sıfır makyaj Markete gidiyorum. Aksi takdirde dikkat çekeceğini düşünüyorum gerek yok

0|0
    0|0
  • Hep olmasada pijamayla bile gittigim olur markete nasil olsa karsimda market 🙈

0|0
    0|0
  • Pijamayla gidiyorum ben markete. Ömer amca alışık bana zaten. Ben düğüne de pantolon kazakla gidiyorum. Şık olmaya ne gerek var ya, rahatınıza bakın 😉😋

0|0
    0|0
  • İşe gelirken bile kıyafetime ozenmeyecek kadar sevmiyorum bu hayatı :(

0|0
    0|0
  • Kıyafetime dikkat ederim paspal dolaşmam market bakkal vs insan içine çıkıyorum sonuçta evde bile pijamayla dolaşmıyorsam sokakta hiç gezmem

0|0
    0|0
  • Lambur lumbur bir Halim yok eşofmanla da kurtarılır mis

1|1
    0|0
  • Hayatı sevmeyle bir alakası yok ben şahsen kendimi iyi hissetmek için şık bir şekilde gitmeye özen gösteririm

0|1
    0|0
  • Hayatı seviyorum ama giyim konusunda rahat etmem şart

0|1
    0|0
  • Ben mecburen sık giyiniyom cunku kasiyerler bana ozel ilgi gosteriyor bende dururmuyum

0|0
    0|0
  • Eşofman terlikle değil markete kapının önüne bile çıkmam😁

0|0
    0|0
  • Evde otururken şık giyinecek kadar bu hayatı seviyorum. 😊

0|0
    0|0
  • İnş herkeste öyle bir yaşama isteği, sevinci olur bir gün 😏
    Özellikle de bende 😒

0|0
    0|0
  • o değilde aklıma şey geldi ben lise dönemindeyken bakkala giderken yarım saaat fön çekerdim saçlarıma :D karşı binadaki kızı görürüm diye :D

1|0
    0|0
  • Kimse market için şık giyinmez bir yere gittiği için şıktır sonra markete uğramıştır zaten😂

0|0
    0|0
  • belki hayatımızın aşkı orada ne zaman çıkacağı belli olmaz makyajsız gezmeyin kızlar

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun. Sabah yataktan tuvalete gidişim bile törenle benim

1|0
    0|0
  • Şık giyinmeye uğraşmam ama saçlarım düzgün olmak zorunda.

0|0
    0|0
  • giyimime ozen gosteririm, ama markete makyaj yapmam mesela cildime yazik😅

0|0
    0|0
  • bakım yaparım ama özellikle markete gitmek için de o kadar sık giyinmm😂

0|0
    0|0
  • Açıkken sokağa pijamayla ciktigim oluyordu 😀rahat hissetmeyip eve dönüyordum hemen😂

0|0
    0|0
  • Bende süslüyüm ama nedense market bakkala flen gittiğimde pijamayla gidesim geliyor

0|0
    0|0
  • Evet evet evet ben hep güzel giyinirim dikkat ederim böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Bence hayatı ciddiye almakla alakalı değil.
    Daha çok kişinin kendine olan öz saygısı ile ilgili.

0|0
    0|1
  • Nereye olursa olsun dışarıya çıkarken özenli olmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Yok be anam. Ruh halime göre giyinirim. Hiç o kadar uğraşamam

0|0
    0|0
  • Markete giderken şık değil, evden poşet götürecek kadar düşünceli olmanızı bekliyoruz sizlerden.

0|0
    0|0
  • Çok fazla abartmaya gerek Yok ünlüler bile eşofmanla geziyorlar bazen

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç şık giyinmedim hiç şık bir erkek olamadım zaten hep evdeyim biyere gitmem

0|0
    0|0
  • Biz evde bile şık giyinen insanlarız. Ne gerek varsa artık 🙂

0|0
    0|0
  • Adam akıllı bir şeyler giyerim. Fakat hayatı zaten seviyorum. Kıyafetlerimle pek alakası yok

0|0
    0|0
  • Kafama göre giyiniyorum. .. Hiç ugrasamam suslenmekle

0|0
    0|0
  • Markete giderken süslenirim

1|0
    0|0
  • paçalı donla gidiyorum ben markete :/

2|0
    0|0
  • Biraksalar işe pijamamla gidicem lütfen.

0|0
    0|0
  • Dogal ve relax hatun candir 🤞

0|0
    0|0
Daha Fazla
75

Benzer Benceler

Yükleniyor...